Akce a slevy: Štramberk

 

APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet

Uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i menstruační bolesti. S... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 104

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-28%
Nalgesin S 40 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

Nalgesin S 40 potahovaných tablet

Lék na bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 149

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-25%
Bepanthen® Care Mast 100 g

StrážceDo seznamu

Bepanthen® Care Mast 100 g

Pomáhá chránit dětský zadeček před vznikem opruzení. Pro kaž... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 269

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-24%
Reklama
Chlorella 200mg 750 tablet, 1 tbl. = 0,37 Kč

StrážceDo seznamu

Chlorella 200mg 750 tablet, 1 tbl. = 0,37 Kč

Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodní řasa s vysokým obsahem ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 279

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-22%
Celaskon 500 mg červený pomeranč 30 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

Celaskon 500 mg červený pomeranč 30 šumivých...

Posiluje odolnost organismu při infekčních onemocněních jako... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 134

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-21%
RAKYTNÍČEK® multivitamínové želatinky s rakytníkem 70 ks, 1 ks = 2,70 Kč

StrážceDo seznamu

RAKYTNÍČEK® multivitamínové želatinky s raky...

Skvělá chuť díky obsahu ovocné šťávy. Obsahuje 9 vitaminů vč... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 189

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-21%
Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus 15 ml

StrážceDo seznamu

Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus 15 ml

Nosní sprej Sinex Vicks s aloe a eukalyptem pro účinnou úlev... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 79

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
PARALEN® Grip chřipka a bolest 24 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

PARALEN® Grip chřipka a bolest 24 potahovaný...

Odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou: horečka... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
Sinecod® sirup 200 ml

StrážceDo seznamu

Sinecod® sirup 200 ml

Proti suchému, dráždivému kašli. Vhodný pro dospělé a děti o... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
Stoptussin® kapky 50 ml

StrážceDo seznamu

Stoptussin® kapky 50 ml

Díky kombinaci 2 účinných látek zastaví dráždivý kašel a zár... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 119

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
HLÍVÁČEK® sirup s hlívou a rakytníkem hruška, 100 ml

StrážceDo seznamu

HLÍVÁČEK® sirup s hlívou a rakytníkem hruška...

Sirup vyrobený až z 1 kg ovoce. Obsahuje hlívu s deklarovaný... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 199

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-20%
MUCONASAL® PLUS 10 ml

StrážceDo seznamu

MUCONASAL® PLUS 10 ml

Účinně navodí rychlé a dlouhotrvající snížení otoku sliznice... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 94

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-18%
GS Laktobacily FORTE 21 60 + 20 kapslí, 1 cps. = 4,05 Kč

StrážceDo seznamu

GS Laktobacily FORTE 21 60 + 20 kapslí, 1 cp...

Unikátní komplex 9 odolných kmenů bakterií. 21 miliard život... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 324

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-18%
ACC® Long 600 mg 10 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

ACC® Long 600 mg 10 šumivých tablet

Léčí vlhký kašel. Stačí 1 tableta 1x denně. Rozpouští hlen v... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 114

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-18%
Stodal® 200 ml

StrážceDo seznamu

Stodal® 200 ml

Rostlinný účinný přípravek na vlhký a suchý kašel, neobsahuj... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 144

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-18%
COLDREX® 24 tablet

StrážceDo seznamu

COLDREX® 24 tablet

Nejvíce účinných látek v 1 tabletě na úlevu od příznaků chři... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 117

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-18%
Oscillococcinum® 6 dávek

StrážceDo seznamu

Oscillococcinum® 6 dávek

Léčba pro celou rodinu i jednotlivce. Bez věkového omezení.

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 169

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-18%
Zovirax® Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g

StrážceDo seznamu

Zovirax® Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g

Jediný krém na léčbu oparů s dvojím složením: zabraňuje množ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 227

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-17%
GS Vitamin C Vitamín 1000 se šípky 100 + 20 tablet 1 tbl. = 1,62 Kč

StrážceDo seznamu

GS Vitamin C Vitamín 1000 se šípky 100 + 20 ...

Vitamin C podporuje imunitu. Výrazně přispívá ke snížení úna... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 194

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-17%
DEXOKET® 25 tablety 10 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

DEXOKET® 25 tablety 10 potahovaných tablet

Rychlá a účinná pomoc, když vás zasáhne bolest pohybového ap... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 74

Platnost
1.1. - 31.1.2018
-17%
Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
     
Reklama
Reklama