Ariel gelové kapsle 60 dávek, vybrané druhy

Ariel gelové kapsle 60 dávek, vybrané druhy

Výrobek Ariel gelové kapsle 60 dávek, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Ariel , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky nebo gely a kapsle. .

Aktuální slevu na Ariel gelové kapsle 60 dávek, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-57%Ariel gel na praní 70 dávek, vybrané druhy

Tekutý prací prostředek pro praní v automatické pračce

GlobusAlbert
259 - 269
259 - 269 Cena

Informace o výrobku

Gelové kapsle na praní barevného prádla.

Značka: ArielVýrobce: Procter & GambleBalení: 60 ksEAN: 4015400973133Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky / gely a kapsle

Popis výrobku

 

3 v 1 - pere, odstraňuje skvrny, rozjasňuje

 

První prací prostředek se 3 oddělenými složkami pro prací sílu 3v1. Důkladně čistí, odstraňuje skvrny a rozjasňuje barvy. Unikátní design kapslí s oddělenými složkami udrží složky stabilně oddělené do doby, než se dostanou do pracího cyklu. Pokrokové technologie působí až v průběhu praní, vylepšený speciální obal chrání tekuté složky a v kontaktu s vodou se rychle rozpouští. Unikátní výsledky: Gelové kapsle na praní prádla Ariel 3v1 PODS jsou nejlepší tekutou formou Arielu! Ariel 3v1 PODS jsou vůbec první gelové kapsle na praní prádla s unikátním designem obalu s oddělenými složkami, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, takže zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal se zcela rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn - je to nejlepší tekutý prací prostředek od Arielu s tím správným dávkováním.

Příprava a použití

Pro extra péči o barevné prádlo vyzkoušejte Ariel Color.

 

 

Bezpečnostní varování

Jako v případě ostatních pracích prostředků uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

Balení: Krabice.

Složení výrobku

 • >30% aniontové povrchově aktivní látky
 • 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo
 • <5% fosfonáty
 • Enzymy
 • Optické zjasňovače
 • Parfémy**
 • **Alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, linalool
 • Obsahuje MEA-C-10-13 alkyl benzenesulfonate, MEA-laureth sulphate, C12-14 pareth-7

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.