Dr. Max I Při nákupu dvou produktů skinexpert BY DR.MAX Natur Oil, získáte druhý za 0,01Kč !!!!
Ariel gelové kapsle 60 dávek, vybrané druhy

Ariel gelové kapsle 60 dávek, vybrané druhy

Aktuální slevu na Ariel gelové kapsle 60 dávek, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Ariel , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky nebo gely a kapsle.

Akční cena: 269,90-53%

Platí do: Úterý 17.5.2022  

Platí v prodejnách

Leták Tesco

Podobné a související zboží

Reklama
-52%Ariel gel na praní 70 dávek, vybrané druhy

Tekutý prací prostředek pro praní v automatické pračce

Ráj drogerieAlbert
259,90 - 289,00
259,90 - 289,00 Cena

Informace o výrobku

Značka: ArielVýrobce: Procter & GambleBalení: 60 ksEAN: 4015400973133Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky / gely a kapsle

Popis výrobku

 

3 v 1 - pere, odstraňuje skvrny, rozjasňuje

 

První prací prostředek se 3 oddělenými složkami pro prací sílu 3v1. Důkladně čistí, odstraňuje skvrny a rozjasňuje barvy. Unikátní design kapslí s oddělenými složkami udrží složky stabilně oddělené do doby, než se dostanou do pracího cyklu. Pokrokové technologie působí až v průběhu praní, vylepšený speciální obal chrání tekuté složky a v kontaktu s vodou se rychle rozpouští. Unikátní výsledky: Gelové kapsle na praní prádla Ariel 3v1 PODS jsou nejlepší tekutou formou Arielu! Ariel 3v1 PODS jsou vůbec první gelové kapsle na praní prádla s unikátním designem obalu s oddělenými složkami, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, takže zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal se zcela rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn - je to nejlepší tekutý prací prostředek od Arielu s tím správným dávkováním.

Příprava a použití

Pro extra péči o barevné prádlo vyzkoušejte Ariel Color.

 

 

Bezpečnostní varování

Jako v případě ostatních pracích prostředků uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

Balení: Krabice.

Složení výrobku

 • >30% aniontové povrchově aktivní látky
 • 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo
 • <5% fosfonáty
 • Enzymy
 • Optické zjasňovače
 • Parfémy**
 • **Alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, linalool
 • Obsahuje MEA-C-10-13 alkyl benzenesulfonate, MEA-laureth sulphate, C12-14 pareth-7

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.