Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Hodnocení

Aktuální letáky - Barvy a laky drogerie

Hodnocení Barvy a laky drogerie  

Reklama
Jsme členem asociace výrobců nátěrových hmot. Jsme hlavním parternem Cechu malířů a lakýrníků. Jsme držiteli ochranné známky Český výrobek.
 
Spotřebitelé i řemeslníci nacházejí ve specializovaných podnikových prodejnách BARVY A LAKY DROGERIE nejen široký sortiment, dobré ceny, ale především zkušené prodavače, kteří svému řemeslu rozumí a odborně poradí.

V současné době provozujeme více než 50 vlastních prodejen, které jsou online propojené jednotným informačním systémem. V rámci této sítě je realizován KLUB ZÁKAZNÍKŮ.

CO JE KLUB ZÁKAZNÍKŮ KOUZLO BAREV a DROGERIE

Klub zákazníků BARVY A LAKY DROGERIE (dále jen KZBALD) je věrnostním programem pro naše zákazníky, kteří disponují našimi zákaznickými kartami. Princip KZBALD tkví v uskutečnění nákupu zboží našich partnerů na jakékoliv prodejně označené logem BARVY A LAKY DROGERIE. Abychom Vám nákup zpříjemnili, rádi Vás odměníme dárky k vybraným produktům nebo exkluzivní cenovou nabídkou vytypovaných položek.

PODMÍNKY AKCE

Zákazník - člen KZBALD je automaticky účastníkem uvedeného věrnostního bonusového  programu, má otevřeno tzv. Hostíkovo konto, na které se převádějí, na základě realizovaných nákupů, Hostíkovy body.

Výhody

ČLENSTVÍ V KLUBU ZÁKAZNÍKŮ KOUZLO BAREV A DROGERIE

OKAMŽITÉ SLEVY Z PRODEJNÍCH CEN

Ve výši 3 % na veškerý sortiment (mimo akčních položek).

 

Pro firmy a OSVČ možnost nastavení individuálních slev dle výše odběrů (minimální sleva 5%). 

Prodejny jsou zároveň i výdejními místy prodejního portálu nátěrových hmot a drogistického zboží Balshop.cz.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.