Letáky ČERVA

Omlouváme se, ale pro ČERVA nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:Nastavte si upozornění na nový leták ČERVA


ČERVA - stabilní partner s perspektivou růstu. Již přes 20 let na trhu.

ČERVA velkoobchodní dodavatel OOPP nabízí mimořádně široké portfolio produktů s vysokou skladovou dostupností, kterou může garantovat díky centralizovanému skladu, stabilnímu týmu kvalifikovaných zaměstnanců a široké partnerské distribuční síti nejen v ČR, ale i v rámci EU. Společnost zároveň spolupracuje s mnoha obchodními řetězci a své produkty v nich podle potřeby flexibilně doplňuje. Zárukou stability firmy je její silné finanční zázemí a rovněž stabilní portfolio dodavatelů i zákazníků u nás i v zahraničí, o čemž také svědčí dosažení konsolidovaného obratu 2 miliardy Kč v roce 2011.

Stále kvalitněji a dostupněji

ČERVA nepřetržitě rozšiřuje a zkvalitňuje sortiment, aby uspokojila i ty nejnáročnější zákaznické potřeby. Mezi nové značky, které nyní svým zákazníkům a obchodním partnerům nabízí, patří například řady značkových rukavic FREE HAND, značkových brýlí I-SPECTOR, ochrany sluchu Ear Defender či kolekce značkových oděvů Australian Line a CRV.

Mise společnosti ČERVA

Zdraví a bezpečnost jsou pro nás natolik důležité, že nemohou být vyjádřeny ani nahrazeny žádnými penězi. Nabízíme široký sortiment kvalitních osobních ochranných pracovních prostředků, vyrobených specificky pro účinnou ochranu toho nejdůležitějšího, co vůbec můžeme mít: LIDSKÉHO ZDRAVÍ!

Mezi značky, které naleznete v portfoliu společnosti ČERVA patří:

Privátní značky

Australian Line, Black Knight, CRV, Červa, Ear Defender, Electra, Free Hand, iSpector, Panda, Raven, Spirotek, Vektor

Značky obchodních partnerů

3M, Ansell, Bátmetall Kft., Boots company, DG Tachov, Heckel, HexArmor, JSP, Lanex, Lockweiler, Moleda, Okula, Petzl, Refil, SafeWay, SIOEN, Stoko, DuPont, UVEX, Zecchin