Aktuální letáky - Jysk

Jysk slevy Jysk prodejny

Aktuální akční letáky Jysk

Reklama

Nový Jysk leták na tento týden najdete na AkcniCeny.cz každý čtvrtek. V platnosti jsou vždy 2 letáky Jysk. Společnost vydává všechny letáky s 14denní platností.

V letácích najdete slevu na postele a matrace, skříně a komody, poličky a další nábytek Jysk. V akci také často bývají bytové doplňky (závěsy, svíčky, ubrusy, nádobí apod.).

Pokud chcete mi přehled o všech letácích Jysk, doporučujeme nastavení upomínky na nový leták. Upomínka vám přijde do e-mailové schránky v den platnosti nového letáku.

JYSK

JYSK je dánská firma provozující síť prodejen zaměřených na vybavení domácnosti. Náš hlavní sortiment JYSK tvoří zejména přikrývky, polštáře, matrace, nábytek, bytový textil, domácí dekorace a potřeby do koupelny, v letním období navíc nabízíme i široký výběr kvalitního zahradního nábytku, grilů a příslušenství.

Společnost JYSK vznikla v roce 1979 v dánském městě Aarhusu, kdy zde její zakladatel Lars Larsen otevřel svou první prodejnu s ložním prádlem. Postupně přibyly další obchody, až se firma rozrostla ve veliký mezinárodní řetězec JYSK, který dnes provozuje více než tisíc obchodů ve dvaceti zemích v Evropě i v zámoří. Kromě České republiky nás najdete v Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Německu, na Islandu, v Grónsku, na Faerských ostrovech, v Gruzii, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Kosovu, na Ukrajině a ve Spojených státech amerických. Ve všech zemích se řídíme heslem „Dobrá nabídka“, a tak nakupujeme zboží ve velkých množstvích, abychom mohli držet ceny na nejnižší možné úrovni. Roční obrat celé skupiny činí cca 1,5 miliardy euro a našich přibližně 10.000 zaměstnanců denně obslouží okolo čtvrt miliónu spokojených zákazníků.

Na českém trhu působí JYSK od února 2003. První prodejnu JYSK jsme otevřeli v Praze na Černém Mostě a od té doby už se nám podařilo pokrýt takřka všechny regiony České republiky – dnes zde máme 29 prodejen JYSK s více než 200 zaměstnanci a neustále pokračujeme otvíráním nových obchodů. Tato rychlá expanze nám pomáhá získávat stále vyšší tržní podíl zejména v prodeji matrací, přikrývek, bytového textilu a zahradního nábytku. Do dalších tří let plánujeme rozšířit síť prodejen JYSK v České republice na šedesát. V letošním roce navíc otevřeme i první obchody na Slovensku a do tří let bychom jich zde rádi měli 15 – 20.

Informace o nových akcích, událostech, prodejnách, volných místech atd naleznete také na www.jysk.cz

Akční leták Jysk si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz.