Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Hodnocení

Aktuální letáky - Jysk

Hodnocení Jysk  

Reklama

Nový Jysk leták na tento týden najdete na AkcniCeny.cz každý čtvrtek. V platnosti jsou vždy 2 letáky Jysk. Společnost vydává všechny letáky s 14denní platností.

V letácích najdete slevu na postele a matrace, skříně a komody, poličky a další nábytek Jysk. V akci také často bývají bytové doplňky (závěsy, svíčky, ubrusy, nádobí apod.).

Pokud chcete mi přehled o všech letácích Jysk, doporučujeme nastavení upomínky na nový leták. Upomínka vám přijde do e-mailové schránky v den platnosti nového letáku.

JYSK

JYSK je dánská firma provozující síť prodejen zaměřených na vybavení domácnosti. Náš hlavní sortiment JYSK tvoří zejména přikrývky, polštáře, matrace, nábytek, bytový textil, domácí dekorace a potřeby do koupelny, v letním období navíc nabízíme i široký výběr kvalitního zahradního nábytku, grilů a příslušenství.

Společnost JYSK vznikla v roce 1979 v dánském městě Aarhusu, kdy zde její zakladatel Lars Larsen otevřel svou první prodejnu s ložním prádlem. Postupně přibyly další obchody, až se firma rozrostla ve veliký mezinárodní řetězec JYSK, který dnes provozuje více než tisíc obchodů ve dvaceti zemích v Evropě i v zámoří. Kromě České republiky nás najdete v Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Německu, na Islandu, v Grónsku, na Faerských ostrovech, v Gruzii, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Kosovu, na Ukrajině a ve Spojených státech amerických. Ve všech zemích se řídíme heslem „Dobrá nabídka“, a tak nakupujeme zboží ve velkých množstvích, abychom mohli držet ceny na nejnižší možné úrovni. Roční obrat celé skupiny činí cca 1,5 miliardy euro a našich přibližně 10.000 zaměstnanců denně obslouží okolo čtvrt miliónu spokojených zákazníků.

Na českém trhu působí JYSK od února 2003. První prodejnu JYSK jsme otevřeli v Praze na Černém Mostě a od té doby už se nám podařilo pokrýt takřka všechny regiony České republiky – dnes zde máme 29 prodejen JYSK s více než 200 zaměstnanci a neustále pokračujeme otvíráním nových obchodů. Tato rychlá expanze nám pomáhá získávat stále vyšší tržní podíl zejména v prodeji matrací, přikrývek, bytového textilu a zahradního nábytku. Do dalších tří let plánujeme rozšířit síť prodejen JYSK v České republice na šedesát. V letošním roce navíc otevřeme i první obchody na Slovensku a do tří let bychom jich zde rádi měli 15 – 20.

Informace o nových akcích, událostech, prodejnách, volných místech atd naleznete také na www.jysk.cz

Akční leták Jysk si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz. 

Prohlédněte si také slovenské letáky Jysk


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.