Hodnocení

Aktuální letáky - ETA

Omlouváme se, ale pro ETA nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:

ETA a. s., firma s více než šedesátiletou tradicí ve výrobě elektrických spotřebičů pro domácnost, pozměňuje v posledních letech své zaměření. Mění se z ryze výrobní společnosti na společnost výrobně obchodní a rozšiřuje svoji působností v obou směrech.

V obchodní činnosti rychle inovuje nejen tradiční sortiment, ale rozšiřuje nabídka spotřebičů i v oblasti zlepšování komfortu bydlení, péče o zdraví a osobní hygienu. Vstupuje také do nových segmentů trhu. Např. v roce 2004 byl zaveden prodej bytových klimatizačních jednotek, letos se rozšířila nabídka o holící strojky, zavádí se prodej hobby nářadí a dalších druhů výrobků. Na podporu obchodní činnosti byl v roce 2002 vybudován velký centrální sklad hotových výrobků s moderní logistikou.

Ve výrobní činnosti se, vedle výroby elektrických spotřebičů pro domácnost, daří rozšiřovat produkci komponentů. Rychlým tempem roste zejména kooperace pro automobilový průmysl. Klade se při tom důraz na komplexní přípravu zakázek od zpracování projektu, konstrukce a výroby forem a nástrojů, přes výrobu kovových a plastových dílů, až po montáž finálních sestav. Na podporu tohoto záměru byla v posledních letech zmodernizována nástrojárna a formou fúze včleněna výroba plastových výlisků.

Nové situaci byla přizpůsobena i organizační struktura firmy. Výrobní úsek byl rozdělen na dvě divize: divizi elektrických spotřebičů a divizi komponentů s názvem Plastkov. Název Plastkov byl použit kvůli zachování kontinuity s tradicí první firmy vlastníka ETY - Plastkov Liberec. Ta začala s výrobou komponentů pro automobilový průmysl před více než deseti lety a dále se v této oblasti rozvíjí.

V červnu 2007 koupila veškeré akcie společností ETA a.s. Hlinsko a Plastkov MR a.s. Liberec investiční společnost Benson Oak Capital. ETA a.s. se nadále soustředí na výrobu a prodej domácích spotřebičů, elektrického zahradního nářadí a náčiní a bude se rozvíjet i v oblasti výroby pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Firma Plastkov MR a.s. bude dále pokračovat v produkci dílů pro automobilový průmysl. Společnost Benson Oak je nejstarší investiční bankovní společností působící v České republice.

K 1. srpnu 2008 došlo z důvodu naprosté odlišnosti oborů podnikání k vyčlenění divize výroby plastových dílů a vznikla samostatná společnost Plastkov. Společnost ETA se tak nyní soustředí pouze na domácí spotřebiče.

Společnost ETA zveřejnila 16. září 2008 svou novou strategii a cíle na následující tři roky. Jedná se především o posílení pozice u cílové skupiny žen ve věku 25 až 45 let, zvýšení podílu na trhu malých domácích spotřebičů a zdvojnásobení tržeb na 2 miliardy Kč v roce 2011. ETA zároveň představila první kroky, které v této souvislosti učinila. Tím nejvýraznějším je změna loga společnosti, první v její více než šedesátileté historii.

Prohlédněte si také slovenské letáky Eta


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.