Terno

Hodnocení

Aktuální letáky - Terno
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Terno? Nastavte si upozorněníTerno je unikátní skupina českých a moravských supermarketů, které se specializují na  nabídku potravin od regionálních a místních výrobců a pěstitelů, s nimiž dlouhodobě spolupracují. Aktivně oslovují pěstitele, zpracovatele a producenty potravin z konkrétního regionu. Hledají výrobce navazující na místní tradice a um předků – pekaře, řezníky, mlékaře a další potravináře, kteří ručí za kvalitu svým dobrým jménem.

Provozovatelem prodejen Terno v Českých Budějovicích, v Olomouci, v Hradci Králové, v Týně nad Vltavou, v Třeboni, v Bechyni a v Trhových Svinech je Jednota, s. d. České Budějovice. Terno Zlín, Český Krumlov, Prachatice, Jihlava a Strakonice jsou provozovány formou franchisingu partnerskými spotřebními družstvy.

Supermarkety Terno vyvíjí řadu aktivit s cílem neustálého zvyšování kvality poskytovaných služeb. Například vydávají akční leták Terno, kde zákazníci najdou akční nabídky a slevy.

Terno - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Terno. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Terno.

Prohlédněte si také slovenské letáky Terno