Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun.

Hodnocení

Aktuální letáky - Terno

Hodnocení Terno  

Reklama

Terno je unikátní skupina českých a moravských supermarketů, které se specializují na  nabídku potravin od regionálních a místních výrobců a pěstitelů, s nimiž dlouhodobě spolupracují. Aktivně oslovují pěstitele, zpracovatele a producenty potravin z konkrétního regionu. Hledají výrobce navazující na místní tradice a um předků – pekaře, řezníky, mlékaře a další potravináře, kteří ručí za kvalitu svým dobrým jménem.

Provozovatelem prodejen Terno v Českých Budějovicích, v Olomouci, v Hradci Králové, v Týně nad Vltavou, v Třeboni, v Bechyni a v Trhových Svinech je Jednota, s. d. České Budějovice. Terno Zlín, Český Krumlov, Prachatice, Jihlava a Strakonice jsou provozovány formou franchisingu partnerskými spotřebními družstvy.

Supermarkety Terno vyvíjí řadu aktivit s cílem neustálého zvyšování kvality poskytovaných služeb. Například vydávají akční leták Terno, kde zákazníci najdou akční nabídky a slevy.

Prohlédněte si také slovenské letáky Terno


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.