Reklama

Společnost Möbelix často vydává speciální letáky pro konkrétní prodejny. Všechny Möbelix aktuální letáky na tento týden najdete na AkcniCeny.cz přehledně seřazené a vyznačené, pro kterou prodejnu platí.

Leták Möbelix prezentuje nábytek za výhodné ceny. V akci podle letáku nakoupíte vybavení do celého domu - nábytek do kuchyně, ložnice, dětského pokoje nebo obývacího pokoje.

Díky AkcniCeny.cz můžete mít nový leták Möbelix v e-mailové schránce, jakmile vyjde. Stačí si nastavit upomínku na nový leták.

Mezinárodně má Möbelix v provozu 64 poboček v 5 zemích (Rakousko 47, Česká Republika 8, Maďarsko 4, Slovenská Republika 4, Chorvatsko 1). Möbelix patří mezi nejrychleji rostoucí řetězce  prodejen nábytku vůbec. Díky své síle nakupuje zboží za výjimečně výhodné ceny. Tyto cenové výhody se promítají bezprostředně do prodejních cen pro naše zákazníky.

Möbelix prodává v celé Evropě víc než 40.000 sedacích souprav, 35.000 obývacích stěn a víc než 20.000 kuchyní. Zboží je nakupováno po celém světe. Nákupčí Möbelix jsou 6 měsíců v roce na cestách, aby pro zákazníky našli tu nejlepší kvalitu za nejvýhodnejší ceny. Ani poradenství nepřijde v Möbelixu zkrátka. Vestavěné kuchyně a kuchyňské bloky jsou prostřednictvím 3D-počítačového plánování pro zákazníky naplánovány s milimetrovou přesností. Získají tak okamžitě realistickou představu o nové kuchyni. Tato služba je úplně zdarma! Samozřejmostí je v prodejnách Möbelix možnost nákupu značkových kuchyní za výhodné ceny.

Propracovaná logistika zaručuje rychlou dostupnost
Za dodávky do jednotlivých prodejen je odpovědných vícero logistických center. Rychlá dostupnost je vedle výhodných cen dalším nosným pilířem konceptu Möbelix. Prakticky každá pobočka může být zásobována do 72 hodin.

Nejvýhodnější ceny nábytku najdou zákazníci v letáku Möbelix

 

Karta výhod

Výhody s Kartou výhod Möbelix:

•    Kvartální nabídky – každé tři měsíce dostanete nabídku na vybrané produkty za speciální ceny
•    Roční bonus – za každých 250,- se Vám připíše jeden bonusový bod a vy se pak můžete těšit na odměnu už od 50 bodů až 1 500,-
•    Newsletter – každý měsíc ty nejlepší nabídky přímo na Váš e-mail
•    E-shop – Karta výhod Möbelix je platná i na internetovém e-shopu
•    Zapůjčení dodávky – jako držitel Karty výhod Möbelix si můžete vypůjčit dodávku bez nutnosti nákupu. Více se dozvíte u zaměstnanců na prodejnách