CBA prodejní družstvo

Hodnocení

Aktuální letáky - CBA prodejní družstvo
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták CBA prodejní družstvo? Nastavte si upozorněníVznik a historie CBA


Roku 1992 se v Maďarsku spojilo deset soukromých podnikatelů, kteří při privatizování Jednotného družstva odkoupili 17 potravinářských obchodů a vytvořili tak potravinový řetězec CBA, který se může pochlubit 100% maďarským vlastnickým kruhem. Jednotná obchodní politika a jednotná nákupní cena umožnila společnosti CBA se dále rozvíjet a rozšiřovat.


Spokojení zákazníci, kteří ocenili, že se v obchodech dělá všechno pro ně, prahli po rozšíření potravinářské sítě. Společnost CBA tohoto zájmu využila a v následujících letech podnikala kroky pro zesílení založeného obchodního řetězce CBA. Postupné odkupování a budování skladů se odrazilo v kvantitě dodávaného zboží a výrazně snížilo spotřebitelské ceny. S novým tisíciletím se začaly pro CBA psát i mezinárodní dějiny. V roce 2000 navázala styk s německou obchodní společností EDEKA, v roce 2001 se připojilo Chorvatsko... V současnosti obchodní síť CBA tvoří 22 domácích regionálních středisek. Maďarská síť, kterou tvoří na 3100 prodejen a 1900 partnerských prodejen, čítá více než 1200 obchodů fungujících pod logem CBA. Počet obchodů ale není ani zdaleka konečný, každý týden se rozroste o 5-6 nových obchodů, které musí zaplatit vstupní poplatek ve výši 2 000 000 HUF (220 000 Kč) a musí se připojit k odpovídajícímu regionálnímu území jako asociovaný člen.


Hlavním cílem CBA je spokojenost kupujících postavená nejen na cenách a sortimentu, ale i na kvalitě obsluhy, modernizaci a čistém, rodinném a přátelském prostředí.


Principy a zásady CBA

• Strategická autonomie – jednotlivé obchody mohou svůj sortiment vytvořit podle místních požadavků a nároků, ale nákup probíhá jednotně
• Společná akciový systém – výrobky v nejpříznivější ceně a v dobré kvalitě
• Plynulé rozšíření
• Společné investování zdrojů energie - společná marketingová činnost, vytvoření obchodní organizace, společná činnost pracovníků a centrálního skladu


CBA v České republice


Aktuálně u nás můžete nakupovat ve více jak 430 prodejnách CBA napříč celou republikou. V nabídce naleznete i na 350 výrobků CBA CZ z kategorií cukrovinky, drogerie, alkohol, sýry, paštiky a další. Spokojenost zákazníků je podporována akčními letáky CBA, a to sedmidenními akčními letáky CBA Premium a dvanáctidenními akčními letáky CBA Potraviny. Kromě výhodných akcí CBA můžete s CBA i soutěžit v celé řadě tematických her. V letácích CBA naleznete i křížovku, jejíž správné vyplnění vám může přinést krásný dárek.


CBA mobil a věrnostní program CBA

  • Sbíráním bodů za nákupy - za určitý počet bodů získáte krásné odměny
  • Za nákupy volání – v síti CBA můžete telefonovat již od 1 Kč za minutu

CBA prodejní družstvo - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží CBA prodejní družstvo. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny CBA prodejní družstvo.

Prohlédněte si také slovenské letáky CBA