Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Druhý skinexpert BY DR.MAX Natur Oil za 0,01Kč

Hodnocení

Aktuální letáky - CBA

Hodnocení CBA  

Reklama

Vznik a historie CBA


Roku 1992 se v Maďarsku spojilo deset soukromých podnikatelů, kteří při privatizování Jednotného družstva odkoupili 17 potravinářských obchodů a vytvořili tak potravinový řetězec CBA, který se může pochlubit 100% maďarským vlastnickým kruhem. Jednotná obchodní politika a jednotná nákupní cena umožnila společnosti CBA se dále rozvíjet a rozšiřovat.


Spokojení zákazníci, kteří ocenili, že se v obchodech dělá všechno pro ně, prahli po rozšíření potravinářské sítě. Společnost CBA tohoto zájmu využila a v následujících letech podnikala kroky pro zesílení založeného obchodního řetězce CBA. Postupné odkupování a budování skladů se odrazilo v kvantitě dodávaného zboží a výrazně snížilo spotřebitelské ceny. S novým tisíciletím se začaly pro CBA psát i mezinárodní dějiny. V roce 2000 navázala styk s německou obchodní společností EDEKA, v roce 2001 se připojilo Chorvatsko... V současnosti obchodní síť CBA tvoří 22 domácích regionálních středisek. Maďarská síť, kterou tvoří na 3100 prodejen a 1900 partnerských prodejen, čítá více než 1200 obchodů fungujících pod logem CBA. Počet obchodů ale není ani zdaleka konečný, každý týden se rozroste o 5-6 nových obchodů, které musí zaplatit vstupní poplatek ve výši 2 000 000 HUF (220 000 Kč) a musí se připojit k odpovídajícímu regionálnímu území jako asociovaný člen.


Hlavním cílem CBA je spokojenost kupujících postavená nejen na cenách a sortimentu, ale i na kvalitě obsluhy, modernizaci a čistém, rodinném a přátelském prostředí.


Principy a zásady CBA

• Strategická autonomie – jednotlivé obchody mohou svůj sortiment vytvořit podle místních požadavků a nároků, ale nákup probíhá jednotně
• Společná akciový systém – výrobky v nejpříznivější ceně a v dobré kvalitě
• Plynulé rozšíření
• Společné investování zdrojů energie - společná marketingová činnost, vytvoření obchodní organizace, společná činnost pracovníků a centrálního skladu


CBA v České republice


Aktuálně u nás můžete nakupovat ve více jak 430 prodejnách CBA napříč celou republikou. V nabídce naleznete i na 350 výrobků CBA CZ z kategorií cukrovinky, drogerie, alkohol, sýry, paštiky a další. Spokojenost zákazníků je podporována akčními letáky CBA, a to sedmidenními akčními letáky CBA Premium a dvanáctidenními akčními letáky CBA Potraviny. Kromě výhodných akcí CBA můžete s CBA i soutěžit v celé řadě tematických her. V letácích CBA naleznete i křížovku, jejíž správné vyplnění vám může přinést krásný dárek.


CBA mobil a věrnostní program CBA

  • Sbíráním bodů za nákupy - za určitý počet bodů získáte krásné odměny
  • Za nákupy volání – v síti CBA můžete telefonovat již od 1 Kč za minutu

Prohlédněte si také slovenské letáky CBA


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.