Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Tamda Foods

Hodnocení Tamda Foods  

Reklama
Chcete nakupovat potraviny opravdu levně? Milujete vietnamskou kuchyni a asijské speciality?

Pak je pro Vás doslova jako stvořený supermarket Tamda Foods, který nabízí vskutku bohatou nabídku kvalitních potravin za zcela bezkonkurenční ceny.

Jsme jedni z předních dodavatelů nejen asijských specialit, ale také i ostatního zboží – potravin, nápojů a drogistického zboží v České republice, která se zabývá, jak velkoobchodním, tak maloobchodním prodejem. Fungujeme na trhu již od roku 2011, máme pobočku i v Brně. Díky této snaze o neustálé zlepšování, jsme se za poslední roky dostali mezi přední dodavatele převážně pro maloobchodní systém prodejců a denně poskytujeme služby tisíce zákazníkům.

Velmi mile Vás jistě překvapí cena nabízeného zboží, stejně jako pravidelně vydávané akční letáky. Prolistujte akční leták na tento týden a ušetřete.

Naše hodnoty: 

Profesionální prostředí 
Vývoj firmy Tamda Foods souvisí s prací zaměstnanců, kteří se neustále snaží o sebezdokonalování.

Garantovaná kvalita
Naši dlouhodobí partneři jsou větší korporace v ČR a v EU. Tamda Foods nabízí zákazníkům profesionální servis.

U nás nakoupíte vždy výhodně!
Každý týden je v akci 5000 druhů zboží, u nás máte větší výběr zboží za bezkonkurenční ceny s garantovanou kvalitou.

Nabízený sortiment:
  • Konzervované potraviny (evropské, asijské), mražené produkty
  • Kosmetika
  • Čistící prostředky
  • Cukrovinky
  • Alkoholické nápoje
  • Nealkoholické nápoje
  • Krmivo pro kočky a psy
  • Užitečné pomůcky a jiné výrobky do kuchyně

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.