mojelekarna.cz

Hodnocení

Aktuální letáky - mojelekarna.cz
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták mojelekarna.cz? Nastavte si upozorněníPod značkou Moje lékárna se ukrývá největší sdružení nezávislých lékáren v České republice. V současné době je do něj zapojeno již více než 370 lékáren.
V lékárně označené logem se můžete setkat s letákovou nabídkou akčních produktů, stálou nabídkou cenově výhodných produktů a zejména s kvalitním poradenstvím lékárníků.
 
V lékárnách sdružení Moje lékárna naleznete letáky zaměřené na problematiku seniorů. Tyto letáky obsahují informace, rady a tipy pro péči o pacienty trpící např. Alzheimerovou chorobou, únikem moči (inkontinencí), depresemi, demencí, osteoporózou a řadu dalších problémů. Všechny tyto materiály byly vytvořeny ve spolupráci s Českou gerontologickou a geriatrickou společností, která je nejvýznamnější institucí v oblasti péče o seniory.

Provozujeme komplexní zdravotnický internetový portál s odbornými informacemi pro laickou veřejnost o nemocech a produktech samoléčby s možností jejich objednání ve virtuálním e-shopu.

Nejedná se o klasický e-shop s dodávkou zboží až do domu, ale návštěvník www.mojelekarna.cz má při objednávce možnost vybrat si konkrétní lékárnu účastnící se tohoto projektu, ve které si přípravek následně koupí.

www.mojelekarna.cz -  nechce konkurovat zásilkovým e-shopům, ale nabídnout kvalitní přípravky za cenu o cca 5% nižší než je běžná cena v lékárně s možností objednání a následného osobního vyzvednutí zboží ve Vámi zvolené lékárně zapojené do projektu, popř. jeho zaslání prostřednictvím vlastních e-shopů vybraných lékáren.

Naší výhodou je jistota, že objednaný přípravek v lékárně bude k dispozici a můžete se s farmaceutickým odborníkem poradit o správnosti Vaší volby, případně Vám lékárník může doporučit vhodnější preparát

NOVINKOU ve sdružení Moje lékárna je uvedení nové vlastní značky produktů. Tyto produkty vlastní značky naleznete pouze a výhradně v lékárnách sdružení Moje lékárna. Produkty mojelekarna.cz jsou výrobky standardní kvality za výhodnou cenu a do budoucna připravujeme také výrobky prémiové kvality rovněž za velmi příznivé ceny.

mojelekarna.cz - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží mojelekarna.cz. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny mojelekarna.cz.

Prohlédněte si také slovenské letáky mojelékárna