Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - mojelekarna.cz

Hodnocení mojelekarna.cz  

Reklama

Pod značkou Moje lékárna se ukrývá největší sdružení nezávislých lékáren v České republice. V současné době je do něj zapojeno již více než 370 lékáren.
V lékárně označené logem se můžete setkat s letákovou nabídkou akčních produktů, stálou nabídkou cenově výhodných produktů a zejména s kvalitním poradenstvím lékárníků.
 
V lékárnách sdružení Moje lékárna naleznete letáky zaměřené na problematiku seniorů. Tyto letáky obsahují informace, rady a tipy pro péči o pacienty trpící např. Alzheimerovou chorobou, únikem moči (inkontinencí), depresemi, demencí, osteoporózou a řadu dalších problémů. Všechny tyto materiály byly vytvořeny ve spolupráci s Českou gerontologickou a geriatrickou společností, která je nejvýznamnější institucí v oblasti péče o seniory.

Provozujeme komplexní zdravotnický internetový portál s odbornými informacemi pro laickou veřejnost o nemocech a produktech samoléčby s možností jejich objednání ve virtuálním e-shopu.

Nejedná se o klasický e-shop s dodávkou zboží až do domu, ale návštěvník www.mojelekarna.cz má při objednávce možnost vybrat si konkrétní lékárnu účastnící se tohoto projektu, ve které si přípravek následně koupí.

www.mojelekarna.cz -  nechce konkurovat zásilkovým e-shopům, ale nabídnout kvalitní přípravky za cenu o cca 5% nižší než je běžná cena v lékárně s možností objednání a následného osobního vyzvednutí zboží ve Vámi zvolené lékárně zapojené do projektu, popř. jeho zaslání prostřednictvím vlastních e-shopů vybraných lékáren.

Naší výhodou je jistota, že objednaný přípravek v lékárně bude k dispozici a můžete se s farmaceutickým odborníkem poradit o správnosti Vaší volby, případně Vám lékárník může doporučit vhodnější preparát

NOVINKOU ve sdružení Moje lékárna je uvedení nové vlastní značky produktů. Tyto produkty vlastní značky naleznete pouze a výhradně v lékárnách sdružení Moje lékárna. Produkty mojelekarna.cz jsou výrobky standardní kvality za výhodnou cenu a do budoucna připravujeme také výrobky prémiové kvality rovněž za velmi příznivé ceny.

Prohlédněte si také slovenské letáky mojelékárna


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.