Dr. Max I AKCE 1+1 navíc! Dr. Max I AKCE 1+1 navíc!

Hodnocení

Aktuální letáky - LUXOR

Omlouváme se, ale pro LUXOR nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

V KNIHKUPECTVÍ JAKO DOMA – TO JE LUXOR
Knihkupectví Luxor jsou chráněná území plná knih, kde se můžete v klidu začíst, dát si prémiovou kávu a na chvíli uniknout každodennímu shonu. E-shop luxor.cz přináší možnost vybírat a nakupovat knihy kdykoliv a kdekoliv s doručením po celé ČR. 

Starověký Luxor, hlavní město dávného Egypta, byl známý jako centrum všeho vědění a důležité duchovní místo. Proto se naše knihkupectví jmenují právě po něm. Snažíme se, abyste u nás vždy našli přesně to, co hledáte. Dobrou knihu, správné informace, ale také inspiraci nebo chvíli klidu.

Síť našich knihkupectví vznikla v roce 2001 a v současné době už má 37 poboček. Máme nejširší nabídku knih na českém trhu a Palác knih LUXOR v Praze na Václavském náměstí je dokonce největší knihkupectví ve střední Evropě. Mimo Prahu najdete Luxor i v Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Zlíně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Chomutově či Opavě.

Abychom zákazníkům ušetřili pochůzky, vybudovali jsme vedle knih také široký sortiment souvisejícího zboží. Z oddělení učebnic tak například můžete zamířit rovnou do našeho papírnictví, které je plné originálních sešitů a kvalitních psacích potřeb. K pohodě nad knihou přispívá i značkový čaj nebo vůně, které máme také v zásobě. Ušetřený čas pak můžete strávit v našich kavárnách, kde podáváme výběrovou kávu a občerstvení.

Náš e-shop je tu pro ty, kteří chtějí vybírat a nakupovat knihy bez ohledu na čas a místo. Množství knih, které by sami ani neunesli, si zákazníci mohou nechat doručit až domů za příznivé poštovné. Případně jim vybranou knihu přichystáme bezplatně k osobnímu odběru na prodejně. Na nákup v e-shopu navíc platí zajímavé slevy.

Nechceme, aby knihkupectví Luxor byly jen pouhé obchody. Snažíme se přispívat k rozvoji české knižní komunity, proto přímo v našich knihkupectvích pořádáme autogramiády, besedy a další akce, kde můžete potkat zajímavé lidi a diskutovat s významnými osobnostmi.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.