Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Flop

Hodnocení Flop  

Reklama
Hlavním cílem bylo vytvořit fungující řetězec, tím dosáhnout co nejvyšších obratů u dodavatelů na jedno IČO a získat tak co nejvýhodnější obchodní podmínky, které jsou v současné době mnohdy na úrovni velkých nadnárodních obchodních společností, a to pro všechny prodejny v řetězci.

Dalším neméně důležitým bodem spolupráce s prodejnami je stálé zajišťování pravidelných letákových akcí s výrazně nízkými nákupními cenami a poskytování dalšího servisu ze strany Flop Jih, které spočívá především v zabezpečování propagačních materiálů např. všech typů cenovek a letáků, a to zdarma, dále smluvní zajišťování výhodných podmínek s firmami, které vybavují prodejny různým zařízením - chladírenským, regálovým, pokladními systémy, PC systémy apod.

V neposlední řadě jsme zabezpečovali na prodejnách ekonomické poradenství, zajišťovali a zajišťujeme výklad zákonů, vyhlášek a novelizací.

Flop Jih zahájil svoji činnost 1.1.1998, kdy bylo do tohoto řetězce zapojeno 40 prodejen a postupným vývojem došlo k tomu, že k 30.8.2003 máme v řetězci Flop 145 prodejen, které jsou pod centrální fakturací. To znamená, že všem smluvním dodavatelům platí Flop Jih a prodejny platí na základě přefakturace Flopu.

Na základě poznatků z trhu a dalším vývojem firmy dochází v červnu 2001 k dotváření druhého řetězce pod názvem „ Flop B“ , kde realizuje dodávky 52 smluvních partnerů Flopu v základních komoditách. U tohoto řetězce není zavedena centrální fakturace, proto i vyjednávací možnosti s dodavateli jsou horší a navíc se jedná o prodejny menší s menším obratem. Propagační materiály využívají stejně jako „ Flop A“ a také zcela zdarma. K 30.8. 2003 je zařazeno ve „ Flopu B“ 103 prodejen.

Oba dva řetězce jsou stabilizované, pracují velmi dobře, až na pár výjimek, a to je také vidět na jejich finančním toku a hospodářských výsledcích. Dále jsou schopni zvládnout neustálý a stále se rozrůstající tlak nadnárodních obchodních společností.

Nemalý podíl na dobrých výsledcích obou řetězců mají i provozní pracovníci Flopu kteří pravidelně prodejny navštěvují.

V průběhu měsíce srpna 2003 jsme začali pracovat na vytvoření třetího řetězce Flopu a to GASTRO řetězec, kterým bychom rádi oslovily hotely, vyvařující restaurace, jídelny, školy a nemocnice. Těmto provozům chceme nabídnout obdobné podmínky spolupráce, které jsem popsala v úvodu této krátké prezentace, jejímž předmětem bylo představení firmy Flop Jih a spolupracujících řetězců.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.