Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - ROSSMANN

Hodnocení ROSSMANN  

Reklama

Rossmann aktuální leták na tento týden můžete najít na AkcniCeny.cz s předstihem. Rossmann drogerie vydává letáky zaměřené na konkrétní zboží, například řasenky nebo toaletní vody.

Tradiční akční leták Rossmann vychází minimálně jednou měsíčně, platnost má od pondělí do pátku. 

Jestliže nechcete přijít o žádný leták Rossmann, nastavte si e-mailovou upomínku, které vás upozorní, jakmile vyjde nový leták.

Společnost ROSSMANN představuje síť prodejen drogerie-parfumerie. Na českém trhu působí od května 1994, kdy byla otevřena první prodejna v Českých Budějovicích. Poté následovaly další pobočky na území celé republiky. Začátkem roku 2014 ROSSMANN provozuje v České republice již 115 prodejen.  

ROSSMANN ve střední a východní Evropě

Zakladatelem sítí prodejen v České republice je Dirk Rossmann – majitel drogistických obchodů v Německu. Ve Spolkové republice Německo je považován za vynálezce konceptu drogistického trhu a jeho podnik patří dnes se svými více než 1600 prodejnami a 18000 zaměstnanci k nejúspěšnějším drogistickým obchodům v Německu. 17. dubna 1996 byla založena společnost ROSSMANN CENTRAL EUROPE (RCE), která je mateřskou společností nejen sítì ROSSMANN v České republice, ale i stejných obchodů v Maďarsku, Polsku, Turecku a Albánii.

RCE je Joint Venture společností A.S.Watson Group (HK) a ROSSMANN (D).

Historie A.S. Watson (ASW) sahá až do roku 1828. ASW je mezinárodní obchodní a výrobní společnost s působností ve více než 23 zemích v Asii a Evropě. ASW představuje síť přes 7 500 maloobchodů s více než 80 000 zaměstnanci na celém světě. ASW je členem společnosti Hutchison Whampoa Limited se sídlem v Honkongu, velkého obchodního společenství podniků působících v různých odvětvích, především v oblasti rejdařství, realit, energií a maloobchodu.

ROSSMANN Česká republika

Tak jako v Polsku, Maďarsku, Turecku a Albánii, působí i v České republice prodejny pod původním názvem ROSSMANN. V současnosti pracuje v České republice přibližně 660 zaměstnanců, z toho 500 na prodejnách a zbývajících 160 je zaměstnáno na ředitelství a v logistice.

V roce 2000 našla drogerie - parfumerie ROSSMANN sídlo v budově u dálnice D1 v Jažlovicích nedaleko Říčan, kde má nyní moderní centrální sklad, z něhož jsou vlastní autodopravou pravidelně zásobovány všechny provozovny. Administrativní centrála se v září 2008 přestěhovala do budovy Gemini na Pankráci v Praze 4.

Sortiment

Prodejny ROSSMANN nabízí velkou šíři sortimentu drogerie a parfumerie. Mezi hlavní sortimentní skupiny, na které zaměřuje velkou pozornost, patří především dámská kosmetika, dekorativní a vlasová kosmetika, dětská kosmetika a vše pro děti, parfémy. Další velmi důležitou skupinou je sortiment ústní hygieny, dámské hygieny, deodorantů, tělové kosmetiky pro ženy i muže. Samozřejmostí jsou prací a čisticí prostředky, potrava pro zvířata, produkty zdravé výživy, vitamíny, farmaceutické výrobky, ale také vlasová galanterie nebo různé výrobky pro děti.

prodejnách ROSSMANN standardně nabízíme službu FotoShop, kde si zákazníci mohou nechat pohodlně vyvolat fotografie za skvělé ceny nebo vyzvednout již vyvolané digitální fotografie, jejichž výrobu zadali z pohodlí domácího počítače.

Velkou část sortimentu tvoří výrobky prezentované pod naší vlastní značkou ROSSMANN, které se především vyznačují vysokou kvalitou a velmi příznivou cenou. Mnoho z těchto výrobků je ohodnoceno uznávaným testem Öko test nebo jinými spotřebitelskými testy, které jsou zaměřeny na posuzování kvality.

Nejvyšší standard pro naše zákazníky

Prodejny ROSSMANN s drogistickým zbožím v České republice vykazují stejně vysoký standard po všech stránkách jako sesterské prodejny v Německu, Maďarsku, Polsku, Turecku a Albánii. Cenově jsou však výhodnější, než mnozí konkurenti. To jsou zřejmě hlavní důvody velkého úspěchu, kterého prodejny ROSSMANN v České republice dosahují. ROSSMANN dává přednost prodejnám na frekventovaných místech, jako jsou pěší zóny a centra měst, tak aby byly co nejblíže zákazníkům. Zároveň neustále rozšiřuje a mění sortiment na základě přání zákazníků, aby všichni našli vždy přesně to, co potřebují. Společnost také vydává několikrát do měsíce leták ROSSMANN, kde zákazníci najdou drogerii, kosmetiku a další zboží v akci.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.