Vaše poloha:
Reklama

ROSSMANN

Síť prodejen s drogistickým zbožím ROSSMANN pochází z Německa, kde byla založena roku 1972 panem Dirkem Roβmannem. V České republice jsme se s drogeriemi ROSSMANN mohli poprvé potkat v roce 1994. Aktuálně můžeme vybírat z téměř 200 prodejen ROSSMANN u nás a z více než 4 500 poboček ROSSMANN v 8 evropských zemích. Motto společnosti ROSSMANN zní „A život je krásnější“.

ROSSMANN o spokojenost svých zákazníků usiluje širokým sortimentem značkových produktů i produktů privátních značek ROSSMANN, jako jsou například ISANA, Babydream, enerBiO, Alterra, Ideenwelt, WellMix, eco Freude, King's Crown, Das Exquisite, Best View a další.

Produkty v ROSSMANN jsou třízeny do přehledných tematických kategorií:

 • Dekorativní kosmetika
 • Vlasová kosmetika
 • Pleťová kosmetika
 • Péče o tělo
 • Péče o zuby
 • Zdraví
 • Zdravá výživa
 • Péče o dítě
 • Pro muže
 • Domácí mazlíčci
 • Domácnost
 • Svět nápadů
 • Dárkové sady

Vše z výše vyjmenovaných kategorií lze pořídit v bezmála 200 prodejnách ROSSMANN napříč Českou republikou. Vzhledem k množství a zastoupení nejrůznějších koutů ČR je otevírací doba ROSSMANN individuální a podléhá požadavkům dané lokality. Otevírací doba ROSSMANN během státních svátků se musí řídit platným zákonem. K zajímavostem patří, že první dvoupatrová prodejna ROSSMANN byla otevřena roku 2021 v Praze na Andělu.

Kromě návštěvy kamenných poboček ROSSMANN je k dispozici i e-shop ROSSMANN, který byl v roce 2022 spuštěn i v aplikaci ROSSMANN CLUB. Nakupování v e-shopu ROSSMANN je nejen pohodlné, ale i výhodné. Mezi benefity ROSSMANN e-shopu patří exkluzivní slevy a kupony, přehledné nákupy, okamžitá platba kartou, vyzvednutí do 60 minut na vybrané prodejně či doručení na libovolnou pobočku Zásilkovny nebo na zvolenou adresu.

Výhody přináší nejen nákupy v e-shopu ROSSMANN, ale i věrnostní programy Rossmánek, ROSSMANN CLUB nebo pravidelně vycházející akční letek ROSSMANN.

Věrnostní program ROSSMANN CLUB je propojen s mobilní aplikací ROSSMANN a přináší celou řadu speciálních výhod. Hned po registraci do ROSSMANN CLUBu získáte kupon se slevou 20 % na váš nákup, každé dva týdny exkluzivní slevy na již zlevněné produkty z akčního letáku, 10% narozeninovou slevu či sběr bodů směnitelných za slevové kupóny ve výši 10 % nebo 15 %. Dětský věrnostní program Rossmánek je zaměřen na rodiče s dětmi a přináší slevu měsíce na vybranou řadu produktů, blahopřání a slevy v měsíci narozenin dítěte a mnoho dalšího.

Akční leták ROSSMANN vychází pravidelně a informuje o slevách jak pro všechny nakupující, tak i pro členy věrnostních programů ROSSMANN CLUB a Rossmánek. Nechybí ani zprávy v podobě sběratelských akcí, kdy za nákupy sbíráte body, které vám vynesou slevu na vybranou řadu speciálních dárků a produktů. Několikastránkový akční leták ROSSMANN je přehledný a viditelně znázorňuje výši slevy, původní cenu a cenu po slevě. Akční leták ROSSMANN si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Kromě akčního letáku ROSSMANN vydává společnost i Magazín ROSSMANN.

Pokud si nevíte rady s nákupem, máte několik možností. Radu vám ochotně poskytnou zaměstnanci v jednotlivých pobočkách ROSSMANN. Využít lze i zákaznické podpory v podobě bezplatné infolinky (od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00) nebo e-mailu. Celou řadu praktických informací a užitečných článků najdete zveřejněných i na webu ROSSMANN. Pokud prahnete po záplavě zajímavostí a rad, nenechte si ujít Magazín AkcniCeny.cz. Na stránkách Magazínu AkcniCeny.cz se redaktoři věnují jak novinkám z drogerie ROSSMANN, tak i mnoha dalším tématům.

Tipy z akčního letáku ROSSMANN: