Koberce BRENO

Hodnocení

Aktuální letáky - Koberce BRENO
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Koberce BRENO? Nastavte si upozorněníKoberce BRENO 

Pojem KOBERCE BRENO je málokomu v České republice neznámý. Jedná se o největšího tuzemského prodejce podlahových krytin.

Firma KOBERCE BRENO, která působí na českém trhu již od roku 1994 je v současné době nejvýznamnějším hráčem, zaměřeným na podlahové krytiny v České republice. V současnosti disponuje 52 prodejnami v České republice a dalšími 5 prodejnami na Slovensku.

BRENO je přímým dovozcem podlahových krytin od nejvýznamnějších zahraničních výrobců a je jejich největším a nejsilnějším distributorem. Vzhledem k přímým dovozům a dnes již nadstandardními vztahy s výrobci, uvádí na trh výrobky v příznivějších cenách a stojí si velice pevně před konkurencí.  

Zejména skladové zásoby jsou v Evropě unikátní. Odhadem nabízí skladem přes 4000 dezénů metrážových koberců a 3000 dezénů metrážového PVC, dále pak orientačně 3000 kusových koberců, 70 dekorů vinylových podlah, koupelnové předložky, čistící zóny, rohože, nepřeberný výběr soklových a přechodových lišt, lepidel, stěrkovacích hmot, čisticích prostředků, garnýží, záclon a jiného příslušenství. Nezapomeňme, že k tomu všemu se přidává ještě další rozšířený sortiment, který je na objednávku.

       BRENO dále nabízí ve svých specializovaných prodejnách široký výběr metrážových koberců pro bytové i komerční účely. Dále nabízí běhouny, kobercové čtverce, vinylové podlahy dokonale imitující dřevo, dlažbu nebo kámen. Samozřejmostí je související sortiment, služby vč. poradenství, dopravy a pokládky. 

Doprava

Dopravní služby jsou automatickou součástí poskytovaného servisu, a to jak pro velkoodběratele tak i maloodběratele. Pravidelnou rozvážkou zajistí BRENO dopravu svých produktů po celé ČR. 

Profesionální pokládka

Montáž podlahových krytin libovolných ploch a rozměrů od nejjednodušších prostorových dispozic až po složité s vysokými nároky na vyřezání doplňuje poskytované služby, které jsou pro firmu samozřejmostí. Nákup této služby je plně pod zárukou a za výhodnou cenu. 

Řezání na míru a obšívání koberců

V BRENU zakoupenou krytinu pro Vás upraví na požadovaný rozměr. Další možností finální podoby koberce je jeho obšití. Dle výběru ze vzorkovnic obšívacího materiálu na vybraných provozovnách  Vám tuto službu rychle a levně zprostředkují. 

Platební karty

Přijímáme platební karty VISA, Visa Electron, Maestro a Eurocard/MasterCard. 

Více informací o společnosti Koberce BRENO naleznete na www.koberce-breno.cz

Koberce BRENO - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Koberce BRENO. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Koberce BRENO.

Prohlédněte si také slovenské letáky Koberce Breno