Reklama

Tesco leták - aktuální leták je platný vždy od středy do následujícího úterý. Na našich stránkách najdete každý týden nový leták Tesco již v úterý. Tesco vydává hned 4 druhy letáků. Každý typ prodejny Tesco má totiž svůj vlastní leták. Na AkcniCeny.cz si tak můžete prohlédnout leták pro Tesco MY národní, malé hypermarkety, velké hypermarkety a supermarkety Tesco.

V letácích najdete slevy na velké množství zboží. Potraviny a drogerie jsou samozřejmostí, akce se týkají ale také elektra, hraček, oblečení či domácích potřeb.

Abyste nezapomněli, že vyšel aktuální leták Tesco, doporučujeme nastavit si automatické zasílání nového letáku na vaši e-mailovou adresu.

Základní informace

Společnost Tesco patří mezi největší maloobchodní řetězce na světě. Její filozofie vychází ze standardů britské mateřské společnosti. Na tuzemský trh vstoupilo Tesco v roce 1996. Od této doby významně rozšířilo síť svých obchodů v České republice. Je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu a dlouhodobě se podílí na formování a kultivaci prostředí v oblasti maloobchodu.

V České republice provozujeme 230 obchodů, 19 čerpacích stanic a 7 obchodních center. Zároveň pod naším vedením funguje franšízingová síť přibližně 135 prodejen Žabka. V roce 2012 jsme spustili jako první řetězec v ČR internetový obchod s potravinami „Potraviny On-line", který v současné době funguje na území Prahy a okolí, Mladoboleslavska a Kladenska, a v budoucnu plánujeme jeho rozšíření i do dalších regionů.

Prodejny Tesco

Naši zákazníci mohou podle svých přání a potřeb nakupovat v následujících formátech našich prodejen:

• hypermarkety - velké obchodní jednotky, které nabízejí pod jednou střechou potravinové a nepotravinové zboží,
• supermarkety - samoobslužné prodejny s širokým výběrem čerstvých a trvanlivých potravin a základní nabídkou drogistického zboží,
• obchodní domy pod názvem Tesco, Tesco City a My – vícepodlažní obchodní jednotky v centru velkých měst s širokou nabídkou zejména značkového oblečení, zboží pro volný čas, elektroniky, potřeb pro domácnost nebo bytového textilu a velkou samoobsluhou,
• expres – malé prodejny pro každodenní nákup základních potravin,
• extra – hypermarkety postavené na konceptu „obchod v obchodě" nabízejí optiku, obchod s telekomunikačními a foto službami či lékárnu.

Obchodní centra zákazníci naleznou v pěti městech České republiky. V Praze mohou navštívit Obchodní centrum Letňany a Nákupní centrum Eden, v Karlových Varech OC Fontána, v Ostravě OC Galerie, v Opavě OC Silesia, v Plzni OC Plzeň a v Liberci OC Forum Liberec.

Naše hodnoty

Přirozenou součástí našeho podnikání je dodržování Tesco hodnot. Uvědomujeme si, že náš úspěch je založen na lidech, kteří u nás nakupují. Proto se snažíme získat jejich věrnost a dlouhodobou důvěru. Stejně tak důležitá je pro nás i spolupráce s našimi obchodními partnery, která probíhá na transparentní a korektní bázi. Začínáme přitom sami u sebe, respektive u svých zaměstnanců, které se snažíme pozitivně motivovat a dělat vše pro jejich spokojenost. Bez ní by totiž nemohli být spokojení ani ti, kteří u nás nakupují – naši zákazníci.

Nikdo se nestará o zákazníky lépe než my

• Zákazníkům rozumíme
• Potřeby zákazníků uspokojíme jako první
• Chováme se zodpovědně vůči svému okolí

Chováme se k ostatním tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám

• Pracujeme jako tým
• Navzájem si důvěřujeme a vážíme si jeden druhého
• Nasloucháme, pomáháme si a umíme si poděkovat
• Sdílíme své poznatky a zkušenosti

Letáky Tesco

Letáky Tesco vycházejí každý týden a platí od středy do úterý. Každý typ prodejny má svůj vlastní leták.