Vaše poloha:
Reklama

Tesco

„Zákazník vždy byl, je a bude středobodem našeho zájmu,“ vzkazuje Tesco, které si věrnosti svých zákazníků nesmírně váží, a proto se jim snaží každý den nabízet kvalitní zboží a služby za příznivé ceny.

Tesco nezapomíná ani na atraktivnost samotného nakupování, proto se snaží ze svých prodejen vytvořit příjemné místo. Tesco své zákazníky navíc hýčká celou řadou služeb, širokou škálou zboží, vlastních značek a možností, jak ušetřit, včetně oblíbených akčních letáků.

Historii společnosti Tesco začala psát před více jak sto lety Jack Cohen, a to v roce 1919. První prodejna Tesco byla otevřena v roce 1929 v Londýně. Do Střední Evropy Tesco expandovalo o téměř 70 let později. První hypermarket Tesco jsme mohli navštívit v roce 1998 v Praze – Zličín. Aktuálně Tesco působí v devíti zemích – Irsko, Spojené královští, Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Čína, Indie, Malajsie, Thajsko.

Regály v pobočkách Tesco doslova přetékají pestrou nabídkou zboží, jež tvoří ovoce a zelenina, mléčné výrobky, pečivo, maso, ryby, trvanlivé potraviny, speciální výživa, drogistické zboží, chovatelské potřeby, oblečení, alkoholické i nealkoholické nápoje, potřeby na zahradu, hračky a mnoho dalšího. A také již zmíněné vlastní značky Tesco:

  • F&F – oblečení a doplňky pro ženy, muže a děti
  • Fred & Flo – produkty pro děti, jako jsou plenky, kosmetika, čistící ubrousky a praktické doplňky
  • Jídlo bez kompromisů – hotová jídla a rychlé svačiny
  • Finest – spojení prémiové chuti a kvality (sladkosti, vína, káva, čaj, delikatesy, omáčky, sušené ovoce, ořechy, čerstvé potraviny, maso a uzeniny)
  • Pro Formule – kvalitní kosmetika za trvale nízké ceny
  • Go Cook – široká kolekce kvalitního kuchyňského nádobí

Ucelený zážitek z nakupování Tesco podtrhuje mnoho praktických služeb. U vybraných hypermarketů Tesco najdete čerpací stanice Tesco umožňující vždy výhodně natankovat. Od roku 2016 nám nakupování v Tescu ulehčuje a urychluje služba Scan&Shop, kdy zboží po naskenování kódu můžeme ukládat rovnou do své tašky. Poté stačí pouze zaplatit bez čekání ve frontě a vyndávání nákupu u pokladny. Služby jako Dárkové poukázky Tesco nebo Tesco Finanční služby byly ukončeny.

„Záleží nám na tom, abyste platili méně,“ tímto vzkazem uvádí Tesco možnosti, jak ušetřit:

  • Nízké ceny zaručeny – Tesco sleduje běžné ceny na trhu a u stovek označených produktů garantuje skutečně nízké ceny
  • Clubcard – personalizované kupóny, slevy za nasbírané body, speciální slevy a nabídky
  • Aplikace Clubcard – všechny výhody Clubcard kdykoliv po ruce, archivace účtenek, inspirace a mnoho dalšího
  • Akční leták Tesco – každou středu vychází akční leták Tesco, a to ve dvou variantách – akční leták Tesco supermarket a akční leták Tesco hypermarket. Na stránkách akčních letáků Tesco jsou vyobrazeny desítky lákavých slev a výhodných nabídek. Akční leták Tesco si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Tesco myslí i na sezónní potřeby, které prezentuje ve speciálním akčním letáku.

V současnosti lze navštívit více než 180 poboček Tesco napříč Českou republikou. Otevírací doba prodejen Tesco je individuální a snaží se vycházet vstříc požadavkům dané lokality. Pouze hypermarket Tesco Praha Letňany a EXTRA Tesco Praha Eden mají otevřeno nonstop. Otevírací doba Tesco během státních svátků se řídí platným zákonem a prodejny větší než 200 m2 musí mít během vybraných státních svátků zavřeno.

Nechce se vám do obchodu? Nakupte v internetovém obchodě Tesco, zkráceně iTesco nebo Tesco Online. Rychlé a pohodlné nakupování je podpořeno přehledným e-shopem Tesco, doručením a vyzvednutím v čase, který vám vyhovuje, garancí čerstvosti a dalšími výhodami. Vstoupíte-li do Tesco Online Clubu, získáte doručení zdarma, rezervaci doručovacích slotů, exkluzivní slevový e-kupón či dvojnásobek Clubcard bodů pro nové členy.

Hledáte inspiraci? Kromě webových stránek Tesco, aplikace Clubcard či akčních letáků Tesco, za pozornost stojí Magazín AkcniCeny.cz, kde je zveřejněn nespočet chutných receptů, které lze z nákupu v Tesco vykouzlit. Najdete tu i články týkající se hypermarketů a supermarketů Tesco, včetně otevírací doby Tesco během státních svátků.

Nespočet produktů vkládají spokojení zákazníci do fyzických i virtuálních nákupních košíků ve více jak 180 prodejnách Tesco a v internetovém obchodě iTesco. Ušetřete, pořiďte si Clubcard a aplikaci Clubcard, vstupte do Tesco Online Clubu nebo se začtete do některého z akčních letáků Tesco, které najdete na AkcniCeny.cz nebo na iLetaky.cz.