Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Hodnocení

Aktuální letáky - Tesco

Hodnocení Tesco  

Reklama

Tesco leták - aktuální leták je platný vždy od středy do následujícího úterý. Na našich stránkách najdete každý týden nový leták Tesco již v úterý. Tesco vydává hned 4 druhy letáků. Každý typ prodejny Tesco má totiž svůj vlastní leták. Na AkcniCeny.cz si tak můžete prohlédnout leták pro Tesco MY národní, malé hypermarkety, velké hypermarkety a supermarkety Tesco.

V letácích najdete slevy na velké množství zboží. Potraviny a drogerie jsou samozřejmostí, akce se týkají ale také elektra, hraček, oblečení či domácích potřeb.

Abyste nezapomněli, že vyšel aktuální leták Tesco, doporučujeme nastavit si automatické zasílání nového letáku na vaši e-mailovou adresu.

Základní informace

Společnost Tesco patří mezi největší maloobchodní řetězce na světě. Její filozofie vychází ze standardů britské mateřské společnosti. Na tuzemský trh vstoupilo Tesco v roce 1996. Od této doby významně rozšířilo síť svých obchodů v České republice. Je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu a dlouhodobě se podílí na formování a kultivaci prostředí v oblasti maloobchodu.

V České republice provozujeme 230 obchodů, 19 čerpacích stanic a 7 obchodních center. Zároveň pod naším vedením funguje franšízingová síť přibližně 135 prodejen Žabka. V roce 2012 jsme spustili jako první řetězec v ČR internetový obchod s potravinami „Potraviny On-line", který v současné době funguje na území Prahy a okolí, Mladoboleslavska a Kladenska, a v budoucnu plánujeme jeho rozšíření i do dalších regionů.

Prodejny Tesco

Naši zákazníci mohou podle svých přání a potřeb nakupovat v následujících formátech našich prodejen:

• hypermarkety - velké obchodní jednotky, které nabízejí pod jednou střechou potravinové a nepotravinové zboží,
• supermarkety - samoobslužné prodejny s širokým výběrem čerstvých a trvanlivých potravin a základní nabídkou drogistického zboží,
• obchodní domy pod názvem Tesco, Tesco City a My – vícepodlažní obchodní jednotky v centru velkých měst s širokou nabídkou zejména značkového oblečení, zboží pro volný čas, elektroniky, potřeb pro domácnost nebo bytového textilu a velkou samoobsluhou,
• expres – malé prodejny pro každodenní nákup základních potravin,
• extra – hypermarkety postavené na konceptu „obchod v obchodě" nabízejí optiku, obchod s telekomunikačními a foto službami či lékárnu.

Obchodní centra zákazníci naleznou v pěti městech České republiky. V Praze mohou navštívit Obchodní centrum Letňany a Nákupní centrum Eden, v Karlových Varech OC Fontána, v Ostravě OC Galerie, v Opavě OC Silesia, v Plzni OC Plzeň a v Liberci OC Forum Liberec.

Naše hodnoty

Přirozenou součástí našeho podnikání je dodržování Tesco hodnot. Uvědomujeme si, že náš úspěch je založen na lidech, kteří u nás nakupují. Proto se snažíme získat jejich věrnost a dlouhodobou důvěru. Stejně tak důležitá je pro nás i spolupráce s našimi obchodními partnery, která probíhá na transparentní a korektní bázi. Začínáme přitom sami u sebe, respektive u svých zaměstnanců, které se snažíme pozitivně motivovat a dělat vše pro jejich spokojenost. Bez ní by totiž nemohli být spokojení ani ti, kteří u nás nakupují – naši zákazníci.

Nikdo se nestará o zákazníky lépe než my

• Zákazníkům rozumíme
• Potřeby zákazníků uspokojíme jako první
• Chováme se zodpovědně vůči svému okolí

Chováme se k ostatním tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám

• Pracujeme jako tým
• Navzájem si důvěřujeme a vážíme si jeden druhého
• Nasloucháme, pomáháme si a umíme si poděkovat
• Sdílíme své poznatky a zkušenosti

Letáky Tesco

Letáky Tesco vycházejí každý týden a platí od středy do úterý. Každý typ prodejny má svůj vlastní leták.

Prohlédněte si také slovenské letáky Tesco


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.