Reklama

Sconto nábytek vydává letáky dvakrát měsíčně. Leták Sconto vychází vždy ve středu a jeho platnost trvá dva nebo tři týdny do úterý.

letáku Sconto najdete slevy na nábytek. Za akční ceny si tak můžete vybavit ložnici, pracovnu, obývací pokoj, kuchyni nebo dětský pokoj. V akční nabídce najdete také bytové doplňky.

Nechcete každý den navštěvovat AkcniCeny.cz a kontrolovat, jestli už vyšel Sconto aktuální leták na tento týden? Nastavte si upozornění a my vám automaticky pošleme e-mail s novým letákem.

SCONTO Nábytek s.r.o. jakožto dceřiná společnost Höffner se sídlem v Berlíně patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. Na českém trhu se pohybujeme od roku 1995.

Naše vize: Snažíme se zákazníkům poskytnout služby, které povedou k jejich spokojenosti po všech stránkách. Této hlavní vizi podřizujeme veškerou naši činnost.

V prodejnách SCONTO nábytek kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace, rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelny, židle, stoly, kancelářský a koupelnový nábytek, svítidla, bytový textil a další kuchyňské i bytové doplňky.

Přednosti Sconto nábytek:

Příznivé ceny a dobrá kvalita.

Široký výběr nábytku, bytových doplňků a dekoračních předmětů.

Cenová garance – zaručujeme, že stejné zboží ve stejné kvalitě nekoupíte v jiné kamenné prodejně v ČR výhodněji.

Většina sortimentu je ihned na skladě – prakticky všechen nábytek si můžete ze okamžitě odvézt.

prodejnách SCONTO nábytek nabízíme rozmanitý design nábytku, který uspokojí vkus široké škály našich zákazníků.

Profesionální personál – zaměstnance pravidelně školíme, díky tomu budete vždy obslouženi odborníky.

Nábytek v akci najdete vždy v aktuálním letáku Sconto.

 

 

SCONTO Club

Členem SCONTO Clubu se můžete stát buď v obchodních domech SCONTO nábytek, kde vyplníte krátký dotazník nebo na e-shopu, kde pak můžete čerpat výhod SCONTO Clubu již při prvním nákupu. SCONTO Club nevydává žádné kartičky, při nákupu na e-shopu se stačí přihlásit a při nákupu na prodejně Váš najde obsluha v systému.

Výhody SCONTO Clubu:
•    Nákupy za výjimečně výhodné ceny i mimo období akčních nabídek. U každého produktu je uvedena SCONTO Club cena a vy se sami můžete přesvědčit, kolik ušetříte.
•    Další výhody jsou pravidelně členům odesílány na e-mail.