Letáky Barevný ráj

Omlouváme se, ale pro Barevný ráj nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:



Nastavte si upozornění na nový leták Barevný ráj


Co je BAREVNÝ RÁJ?

Jsme síť 81 specializovaných prodejen se sortimentem nátěrových hmot, potřeb pro kutily, řemeslníky a zahrádkáře. Počet prodejen se neustále výběrem zkvalitňuje a regionálně rozšiřuje, v letošním roce se uskutečnilo celorepublikové označení prodejen v novém moderním designu se sjednocujícími a propojujícími prvky, logy a nápisy jednotlivých sítí BAREVNÝ RÁJ.

 

 Spotřebitelé i řemeslníci po dlouhá léta nacházejí ve specializovaných prodejnách Barevného ráje nejen široký sortiment, dobré ceny, ale hlavně zkušené prodavače, kteří svému řemeslu rozumí a odborně poradí.

 

S námi se můžete těšit na 12 letákových akcí ročně, od poloviny března do poloviny listopadu. Termín každé akce je 14 dní. Letáky formátu 4x A4 jsou distribuovány v regionech prodejen Českou poštou do schránek v přilehlém okolí. Každý rok pořádáme zákaznické soutěže, umíme zákazníky potěšit různými dárky, například formou příbalů. Naší hlavní výhodou je profesionální poradenství - pro znalost sortimentu prodejnám zajišťujeme pravidelná školení. Zákazníci také ocení kvalitní míchací zařízení. 

Barevný ráj především podporuje výrobce nátěrových hmot převážně tuzemské výroby- nejen že obstojí ve srovnání se zahraniční konkurencí, ale podporujeme tím i český průmysl a zaměstnanost.