Hodnocení

Aktuální letáky - Barevný ráj

Omlouváme se, ale pro Barevný ráj nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

Co je BAREVNÝ RÁJ?

Jsme síť 81 specializovaných prodejen se sortimentem nátěrových hmot, potřeb pro kutily, řemeslníky a zahrádkáře. Počet prodejen se neustále výběrem zkvalitňuje a regionálně rozšiřuje, v letošním roce se uskutečnilo celorepublikové označení prodejen v novém moderním designu se sjednocujícími a propojujícími prvky, logy a nápisy jednotlivých sítí BAREVNÝ RÁJ.

 

 Spotřebitelé i řemeslníci po dlouhá léta nacházejí ve specializovaných prodejnách Barevného ráje nejen široký sortiment, dobré ceny, ale hlavně zkušené prodavače, kteří svému řemeslu rozumí a odborně poradí.

 

S námi se můžete těšit na 12 letákových akcí ročně, od poloviny března do poloviny listopadu. Termín každé akce je 14 dní. Letáky formátu 4x A4 jsou distribuovány v regionech prodejen Českou poštou do schránek v přilehlém okolí. Každý rok pořádáme zákaznické soutěže, umíme zákazníky potěšit různými dárky, například formou příbalů. Naší hlavní výhodou je profesionální poradenství - pro znalost sortimentu prodejnám zajišťujeme pravidelná školení. Zákazníci také ocení kvalitní míchací zařízení. 

Barevný ráj především podporuje výrobce nátěrových hmot převážně tuzemské výroby- nejen že obstojí ve srovnání se zahraniční konkurencí, ale podporujeme tím i český průmysl a zaměstnanost.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.