Soutěž I Nakupuj vybrané potraviny a vyhraj na rok auto ŠKODA KAROQ a další skvělé ceny! Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Hodnocení

Aktuální letáky - Sahm Gastro

Omlouváme se, ale pro Sahm Gastro nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

SAHM - Rodinná firma s více jak 100 letou tradicí

Design a funkčnost
Design a funkčnost to jsou hlavní kréda výrobků společnosti SAHM. Výrobky s logem SAHM naleznete nejen v restauracích a hotelích, ale vždy v rukou spokojených zákazníků po celém světě. Kvalita firmy SAHM se spojila s předními designéry a pokaždé přináší všem milovníkům dobrých nápojů nový jedinečný zážitek při konzumování oblíbených nápojů.

Kvalita a zkušenost
Na zkušenosti a vyspělou úroveň servisu navazuje divize Gastro, které rozšiřuje nabídku pro zákazníky z oblasti Gastronomie na kompletní sortiment pro stolování, servírování a přípravu pokrmů. Na základě požadavků zákazníků se naše nabídka rozšířila i na další vybavení pro Hotely, Pensiony a ubytovací provozovny.

Široký sortiment
V současné době tak nabízíme více jak 8 000 druhů výrobků v našich prodejnách, kde si výrobky nejen prohlédnete a vyberete, ale v případě zájmu ihned zakoupíte. Přidanou hodnotou, kterou nabízíme našim zákazníkům, s využitím více jak stoleté zkušenosti společnosti SAHM, je dekorace a logování nejen skla, ale i porcelánu, nerezu a ve spolupráci s partnery i ubrousků.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.