Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Hruška

Hodnocení Hruška  

Reklama

Společnost Hruška, spol. s r.o. provozuje tři velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny a potravin a více jak 400 maloobchodních prodejen, ve kterých naleznete široký sortiment zboží. Vybírat můžete z celé škály potravin, mas, drogistických výrobků, spotřebního zboží, tabákových výrobků, ovoce a zeleniny. Kromě toho jsou v prodejnách Hruška k dostání sezónní dekorativní předměty, oblečení, hračky i kuchyňské potřeby. Nabídka zboží Hruška proto uspokojí širokou škálu zákazníků.

I když se jedná o maloobchodní síť prodejen, snaží se společnost Hruška, spol. s r.o. držet krok s dobou a nabízet svým zákazníkům pohodlný a přehledný nákup. Samozřejmostí jsou i oblíbení slevy a akční nabídky, které jsou přehledně prezentovány prostřednictvím:


• Akční leták Hruška

• Akční katalog Hruška 


Akční leták Hruška vychází pravidelně a nabízí všem zákazníkům týden co týden nové akce a slevy. Akční katalog Hruška je mnohem obsáhlejší a prezentuje zboží s dlouhodobě sníženou cenou. Na jeho stránkách naleznete například sezónní zboží, jako jsou tematické dekorace, papírenské výrobky či pestrobarevné masky, vybavení do kuchyně a mnoho akčních potravin a pochoutek. Kromě akčního zboží poskytuje akční katalog Hruška i špetku zábavy, ponaučení a soutěžení. Hrát o ceny lze pomocí soutěžní křížovky. Inspiraci pro nákup můžete čerpat prostřednictvím několika chutných receptů.

Maloobchodní síť Hruška, spol. s r.o. nabízí i možnost inzerce v letáku Hruška a katalogu Hruška. Stačí si vybrat z několika možných rozměrů a dodat potřebné podklady v tiskové kvalitě.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.