Hodnocení

Aktuální letáky - DATART

Hodnocení DATART  

Reklama

O nás

Kdo jsme

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb.

V roce 2015 jsme představili nový koncept Prodejna 21. století, jehož hlavním motivem je humanizace prostoru. Ve spolupráci s architekty jsme vytvořili prostředí prodejny podle potřeb zákazníka. Použité materiály, design interiéru, odpočinkové zóny, barevné a prostorové členění napomáhající orientaci nakupujících - to vše utváří ucelený koncept humanizované prodejny. V roku 2017 jsme představili koncept Malých městských prodejen. U těchto prodejen se zaměřujeme hlavně na okamžitou dostupnost sortimentu a osobní kontakt se zákazníkem. Ve všech prodejnách se o zákazníky starají naši elektrospecilisté, kteří umí vždy poradit. Za úplnou samozřejmost pokládáme dlouhou otevírací dobu, víkendový prodej a možnost parkování.

Díky snaze přiblížit se co nejvíce zákazníkovi 21. století jsme získali ocenění finalista soutěže Mastercard Obchodník roku 2017 v kategorii Nejlepší zákaznický zážitek v digitální době. E-shop Datart.cz zase vyhrál za kvalitu devátý ročník soutěže ShopRoku 2017 v kategorii elektro.

Co nabízíme

V našich prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství.

Vedle elektra nabízíme služby, které jinde nenajdete - jen namátkou jmenujme naší velmi oblíbenou Datart dopravupojištění prodloužené zárukypojištění výrobků či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis.

V naší nabídce naleznete také široké možnosti financování za výhodných podmínek

Několik čísel

Prodejní řetězec tvoří celkově 111 prodejen, z nichž 95 se nachází v České republice a 16 na Slovensku. Naše prodejny najdete zde.

Kam směřujeme

Naše filozofie se od vzniku společnosti nezměnila. Chceme nabízet nejlepší ceny, nejlepší zboží a nejlepší služby.

Chceme získávat nové zákazníky, a to neustálým rozšiřováním prodejní a servisní sítě. Naším záměrem je stále překvapovat i ty, kteří Datart již znají a to prostřednictvím nových služeb a speciálních nabídek, které skutečně stojí za to.

Naším heslem je 100 % spokojených zákazníků. Pokud nás navštívíte, uděláme vše pro to, abyste mezi ně patřili i vy.

Prohlédněte si také slovenské letáky Datart


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.