BANQUET

Hodnocení

Aktuální letáky - BANQUET
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták BANQUET ? Nastavte si upozorněníNe nadarmo se říká, že kuchyně je tím pravým srdcem domácnosti. Právě tam vznikají všechny ty úžasné dobroty, nad kterými se pravidelně scházíme s rodinou anebo setkáváme s přáteli. Kolem dobrého jídla se prostě točí spousta okamžiků, které nás spojují.
 
Značka BANQUET nabízí kompletní sortiment výrobků určených pro přípravu jídel a nápojů, širokou škálu produktů k servírování a konzumaci pokrmů, stejně tak i k uchovávání surovin i hotových jídel.
V nabídce najdete více než 3000 produktů a značka BANQUET svoji nabídku neustále rozšiřuje o nové výrobky s cílem poskytnout Vám ucelenou kolekci produktů do Vaší kuchyně a domácnosti. 
 
Nabídka zahrnuje domácí potřeby, výrobky ze skla, keramiky a porcelánu, kuchyňské pomůcky určené ke zpracování surovin, k přípravě jídel i nápojů, ke stolování, k podávání nápojů, k uchovávání surovin i hotových jídel.
 
Dlouhodobé zkušenosti a více než 20leté působení na trhu jsou garancí, že výrobky BANQUET jsou k dostání nejen v požadované kvalitě, ale také za lákavé ceny. Navíc jsou výrobky dodávány v atraktivních moderních obalech, které zohledňují jednotlivé produktové skupiny a z nichž je patrná příslušnost výrobků ke značce BANQUET. Výrobky BANQUET si tak zákazník vždy najde.
 
Produkty BANQUET zakoupíte u všech významných mezinárodních řetězců, v široké síti klasických kamenných prodejen a dnes samozřejmě také online na internetu, a to jednoduše a z pohodlí vašeho domova.
Firemní značkové prodejny BANQUET, které provozujeme od roku 2017, a jejichž počet se významně každoročně zvyšuje, pak nabízí ucelený sortiment značky na jednom místě, příjemné moderní prostředí a zejména vstřícný a ochotný prodejní personál, který vždy rád poradí.
 
Kromě toho na prodejnách BANQUET také najdete: 
  • Pravidelné měsíční akce s výraznými slevami
  • Čtvrtletní, tematicky zaměřené letáky s výhodnými cenami
  • 2x do roka katalog s 20 % slevou na celý sortiment
  • Věrnostní program se slevou až 15%
  • Dárkové poukázky
Věříme, že si v naší nabídce vyberete a rádi se k nám budete vracet. 

BANQUET - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží BANQUET . Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny BANQUET .