PROCHÁZKA – Váš řezník

Hodnocení

Aktuální letáky - PROCHÁZKA – Váš řezník
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták PROCHÁZKA – Váš řezník? Nastavte si upozornění
Procházka – Váš řezník! Jsme tradiční české řeznictví.

Příběh sítě řeznických prodejen Procházka se začal psát v roce 1990, kdy byla otevřena první řeznictví v Terezíně a Litoměřicích.

Jsme tradiční české řeznictví a při naší práci pečlivě dbáme, abychom vždy splnili naše závazky vůči zákazníkům:

 

ČERSTVOST – Čerstvost masa je pro nás vším! Proto jej denně nakupujeme a bouráme přímo na prodejně. Abychom zajistili co největší kvalitu, několikrát denně jej kontrolujeme a nebalíme jej do ochranné atmosféry.
KVALITA – Náš sortiment pečlivě vybíráme. Fandíme českým a moravským výrobcům a nakupujeme proto výhradně od nich.
SERVIS – Náš milý personál vám rád ukáže zboží a zodpoví všechny vaše dotazy. A navíc vám poradí, jak maso co nejlépe zpracovat a co si z něj uvařit.

Řeznictví Procházka nabízí spoustu kvalitních produktů přes různé druhy masa, uzenin a lahůdkových produktů. Nabízí vepřovou kotletu, kýtu bez kosti, vepřovou plec, vepřovou panenku nebo vepřovou svíčkovou. Naleznete zde i kuřecí prsní řízky, kuřecí křidélka, kuřecí čtvrtky, kuřecí směs na polévku či jiné druhy drůbežího masa. V nabídce naleznete i hovězí maso, kýtu, svíčkovou či další druhy. Pokud plánujete vařit či grilovat a nechce se vám maso připravovat, v prodejnách Procházka si můžete zakoupit i rovnou marinované kuřecí či vepřové maso.

Naleznete zde také širokou nabídku uzenin od šunky od kosti až po trvanlivé salámy. V nabídce jsou také různé druhy pomazánek, lahůdkových salátů či chlebíčků ideálních na rodinné oslavy. A aby toho nebylo málo, můžete zde zakoupit i něco sladkého na zub.

 

Prodejny Procházka naleznete také v síti prodejen Penny marketu. Penny market nabízí přibližně 1500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazujeme regionální speciality. Nabídku rozšiřují každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží. 

PROCHÁZKA – Váš řezník - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží PROCHÁZKA – Váš řezník. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny PROCHÁZKA – Váš řezník.