Hodnocení

Aktuální letáky - PROCHÁZKA – Váš řezník

Omlouváme se, ale pro PROCHÁZKA – Váš řezník nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety, například:


Procházka – Váš řezník! Jsme tradiční české řeznictví.

Příběh sítě řeznických prodejen Procházka se začal psát v roce 1990, kdy byla otevřena první řeznictví v Terezíně a Litoměřicích.

Jsme tradiční české řeznictví a při naší práci pečlivě dbáme, abychom vždy splnili naše závazky vůči zákazníkům:

 

ČERSTVOST – Čerstvost masa je pro nás vším! Proto jej denně nakupujeme a bouráme přímo na prodejně. Abychom zajistili co největší kvalitu, několikrát denně jej kontrolujeme a nebalíme jej do ochranné atmosféry.
KVALITA – Náš sortiment pečlivě vybíráme. Fandíme českým a moravským výrobcům a nakupujeme proto výhradně od nich.
SERVIS – Náš milý personál vám rád ukáže zboží a zodpoví všechny vaše dotazy. A navíc vám poradí, jak maso co nejlépe zpracovat a co si z něj uvařit.

Řeznictví Procházka nabízí spoustu kvalitních produktů přes různé druhy masa, uzenin a lahůdkových produktů. Nabízí vepřovou kotletu, kýtu bez kosti, vepřovou plec, vepřovou panenku nebo vepřovou svíčkovou. Naleznete zde i kuřecí prsní řízky, kuřecí křidélka, kuřecí čtvrtky, kuřecí směs na polévku či jiné druhy drůbežího masa. V nabídce naleznete i hovězí maso, kýtu, svíčkovou či další druhy. Pokud plánujete vařit či grilovat a nechce se vám maso připravovat, v prodejnách Procházka si můžete zakoupit i rovnou marinované kuřecí či vepřové maso.

Naleznete zde také širokou nabídku uzenin od šunky od kosti až po trvanlivé salámy. V nabídce jsou také různé druhy pomazánek, lahůdkových salátů či chlebíčků ideálních na rodinné oslavy. A aby toho nebylo málo, můžete zde zakoupit i něco sladkého na zub.

 

Prodejny Procházka naleznete také v síti prodejen Penny marketu. Penny market nabízí přibližně 1500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazujeme regionální speciality. Nabídku rozšiřují každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží. 

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.