Letáky Konzum

Omlouváme se, ale pro Konzum nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety, například:Nastavte si upozornění na nový leták Konzum


Historie ryze české obchodní společnost Konzum sahá hluboko do minulosti. Vznik prvního družstva byl zaznamenán již v roce 1844 a jeho cílem bylo zajistit pro své členy potraviny a věci denní spotřeby za výhodnější ceny. I když počátky družstev nebyly nejsnazší, doputovala myšlenka družstevní spolupráce i na Ústeckoorlicko, kde 6. listopadu 1898 zakládá osm nadšenců Konzumní, výrobní, zásobní, skladní stavební a úvěrní jednotu pro Ústí nad Orlicí. Následující roky se nesly ve znamení vývoje, změn v politice i zákonodárství. Roku 1992 byl zpracován transformační projekt a zrodilo se tak obchodní družstvo Konzum. Konzum dále formovaly myšlenky spolupráce se zahraničím, obliba prodejen diskontního typu a mnoho dalšího.


V současnosti Konzum klade důraz na poskytování kvalitních služeb a výrobků svým členům a zákazníkům v regionu východních Čech. Hodnoty Konzumu jsou následovné:


•    Poskytovat svým členům nadstandardní výhody
•    Podporovat producenty, dodavatele, spolky a zaměstnance v domovském regionu
•    Odpovědnost, otevřenost a péče o druhé
•    Etické chování a slušnost v podnikání
•    Odpovědnost vůči životnímu prostředí a společnosti
•    Ochrana zdraví zákazníků i zaměstnanců

Prodejny Konzum
 nabízejí širokou škálu potravinářské zboží a zboží denní potřeby. Portfolio čítá více jak 5 000 položek převážně českého původu. Nabídka čerstvého zboží je tvořena především produkty od místních dodavatelů. Z důvodu absence některého sortimentu na prodejnách můžete využít speciální objednávkový systém pro zvláštní skupiny zboží.


Ani Konzum nezapomíná na oblíbenost speciálních a výhodných nabídek a vydává pravidelné i tematické akční letáky Konzum.


Slevy a výhody lze čerpat i prostřednictvím Členské Karty Konzum, kterou můžete získat po vyplnění formuláře, zaplacení členského poplatku 1500 Kč a následném schválení. Mezi členské výhody patří sleva až 3 % na základě Členské Karty, slevové kupóny, zpravodajství Náš Konzum, dárkové poukazy pro jubilanty a nabídka sportovních a kulturních aktivit.