Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení! Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Hodnocení

Aktuální letáky - Super ZOO

Omlouváme se, ale pro Super ZOO nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Největší síť specializovaných maloobchodních prodejen a e-shop zabývajících se prodejem chovatelských potřeb, krmiv a živých zvířat. Našim zákazníkům nabízíme nejširší výběr chovatelských potřeb v České republice.  Provozujeme také e-shop, na kterém si můžete vybrat zboží, které si následně vyzvednete na našich prodejnách nebo si jej necháte zaslat domů. Vysoký důraz klademe na odbornost našeho personálu, který vám ochotně poradí s výběrem. V prodejnách SUPER ZOO lze využít věrnostní program, umožňující nákup za zvýhodněné ceny. 

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.