Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Travel Free s.r.o.

Hodnocení Travel Free s.r.o.  

Reklama

Obchody s názvem Duty Free začaly vznikat na hraničních přechodech s Německem a Rakouskem již v roce 1991. Roku 2004, když Česká republika vstoupila do Evropské Unie, se úspěšně rozvíjející řetězec přeměnil a přejmenoval na dnešní síť prodejen Travel FREE. 

Prodejny Travel FREE staví svůj úspěch a popularitu nejen na příznivých cenách zboží a atraktivní otevírací době, ale i na výjimečném sortimentu. Nabízí kvalitní produkty českých i zahraničních výrobců především v sortimentu alkoholu, kávy, cukrovinek a parfémů. 

V současnosti patří do sítě maloobchodních prodejen Travel FREE 20 vlastních a 13 franšízových obchodů. 

V Travel FREE najdete širokou nabídku tohoto sortimentu: 

 

  • káva a čaj
  • alkoholické nápoje
  • nealkoholické nápoje
  • cukrovinky
  • tabákové výrobky
  • parfumerie
  • textil a doplňky
  • hračky

 

Abyste byli při nákupech co nejspokojenější, připravuje pro vás Travel FREE každých čtrnáct dní speciální akční nabídku zboží za bezkonkurenční ceny. Ještě výhodněji můžete nakupovat s věrnostní kartou CLUBCARD, se kterou získáte až 30% slevy na vybrané produkty, nákupní poukazy za nasbírané body a pravidelné informace e-mailem o všech novinkách a akcích.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.