Sephora | ZIMNÍ SLEVY až do -70 % na SEPHORA.CZ Dr. Max I AKCE 1+1 navíc!

Hodnocení

Aktuální letáky - Ráj drogerie

Omlouváme se, ale pro Ráj drogerie nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Drogerie, parfumerie a zdraví, například:

 

Maloobchodní síť prodejen Ráj drogerie patří spolu s prodejnami s označením Barevný Ráj, Kouzlo barev nebo Kouzlo drogerie pod mateřskou firmu Barvy a laky Hostivař. Bohatý a neustále aktualizovaný sortiment barev, laků, lazur a dalšího příslušenství se společnost rozhodla rozšířit také o drogistické zboží, proto vznikly další přidružené pobočky, rozeseté po celé České republice. Pro své zákazníky společnost založila také věrnostní KLUB ZÁKAZNÍKŮ, v rámci kterého sbíráte body, jež následně vyměníte za atraktivní odměny.

Klub zákazníků BARVY A LAKY DROGERIE je věrnostním programem pro naše zákazníky, kteří disponují našimi zákaznickými kartami. Princip tkví v uskutečnění nákupu zboží našich partnerů na jakékoliv prodejně označené logem BARVY A LAKY DROGERIE. Abychom Vám nákup zpříjemnili, rádi Vás odměníme dárky k vybraným produktům nebo exkluzivní cenovou nabídkou vytypovaných položek.

Výhody

ČLENSTVÍ V KLUBU ZÁKAZNÍKŮ KOUZLO BAREV A DROGERIE

OKAMŽITÉ SLEVY Z PRODEJNÍCH CEN

Ve výši 3 % na veškerý sortiment (mimo akčních položek).

Pro firmy a OSVČ možnost nastavení individuálních slev dle výše odběrů (minimální sleva 5%) 

Řetězec prodejen Ráj drogerie v současnosti čítá bezmála osmdesát specializovaných prodejen nabízející sortiment:


•    drogerie
•    úklidových prostředků
•    čisticích prostředků
•    autokosmetiky

I přes příznivé ceny vydává Ráj drogerie každý měsíc akční leták Ráj drogerie s nabídkou atraktivních výrobků za příznivé ceny. Akční zboží Ráj drogerie je přehledně zobrazené a z pestré nabídky si vybere opravdu každý.


Mezi hlavní výhody a zároveň i důvody, proč si vybrat právě prodejny Ráj drogerie patří profesionální poradenství. Aby zaměstnanci tohoto drogistického řetězce měli přehled, a perfektní informace o sortimentu nabízeném na prodejnách, absolvují pravidelné odborné školení.


Na pultech prodejen Ráj drogerie naleznete výrobky od desítek špičkových dodavatelů a partnerů řetězce, jako jsou Odol, Alex, WC Net, indulona, Alpa, Linteo, Tento, Barvy a laky Hostivař a mnohých dalších.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.