Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Intersport

Hodnocení Intersport  

Reklama

Světová jednička v prodeji sportovního vybavení.

Nabízíme široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních (Etirel, Pro Touch, McKinley, Tecno Pro, Genesis a další). Naši odborně vyškolení prodejní specialisté Vám ochotně poradí s Vaším výběrem.

Získejte přístup k aktuálním informacím o mimořádných akcích a výhodných nabídkách a vyzvedněte si v prodejně svoji Zákaznickou kartu INTERSPORT:

  • bonus za nákupy až do výše 3 %
  • exkluzivní, limitované nabídky po celý rok
  • jedna karta pro celou rodinu
  • sleva pro mládež
  • dárek k narozeninám

Využijte záruky nejnižších cen. Naleznete-li do 7 dnů v republice v jiné prodejně identický produkt (stejný model, velikost, barva) za prokazatelně nižší cenu, vyplatíme Vám cenový rozdíl v hotovosti. 

Neváhejte také využít i služeb našeho profesionálního servisu kolinline bruslílyží a snowboardů.

Chcete si vybrat tu správnou běžeckou obuv nebo zjistit typ svého chodidla? Přijďte do vybraných prodejen INTERSPORT na Dynamickou analýzu došlapu.

Nabídku sportovního oblečení a vybavení si můžete prohlédnout v našem ESHOPU.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

váš tým INTERSPORT

Přinášíme sport lidem.

Prohlédněte si také slovenské letáky Intersport


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.