Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Magazín

Globus ukončí prodej papírových tašek

Řetězec Globus postupně ukončuje prodej papírových tašek. Místo nich nyní zákazníkům nabídne pro středně velké nákupy ekologičtější tašky z recyklovaného plastu, které je možné použít pro nákup vícekrát. Proč jsou plastové tašky ekologičtější variantou?

Recept na domácí mléčnou rýži

Hledáte jednoduchý a rychlý dezert? Vyzkoušejte náš recept na domácí mléčnou rýži, který Vám zabere jen pár minut.

Jak vybrat dudlík, aby nezničil dítěti zuby?

Dudlík patří nejen mezi první nejlepší kamarády miminka, ale i rodičů. Cucání dudlíku totiž malé uzlíčky radosti uklidňuje a dopřává jim pocit spokojenosti a bezpečí. Výběr toho správného dudlíku se může jevit jako věda, ale není tomu tak. Stačí, když se budete rozhodovat na základě několika základních kritérií.

Reklama

Babiččin bylinkář: 28. Kostival lékařský

Kostival používaly jako léčivou bylinku na poranění i popáleniny mnohé generace našich předků. Má totiž jedinečné regenerační vlastnosti, díky nimž výrazně urychluje proces hojení. Dnes ho můžeme nalézt především jako součást mnoha léčiv, sirupů, mastí, obkladů i krémů – to vše svědčí o jeho časem prověřených léčivých vlastnostech, které nachází využití i v současné medicíně.

Krásné nohy za pár minut! Jak na domácí pedikúru?

Přejete si mít krásné nohy jako ze salónu? Máme tu pro Vás pár rad, které Vám usnadní péči o Vaše nohy.

Svěží a prachu zbavený vzduch doma i v kanceláři. Jak toho dosáhnout?

Každý z nás chce nejen doma, ale i v práci dýchat čerstvý vzduch. Pokud ho nemáme, hůře se nám dýchá, jsme pomalejší, špatně se přemýšlí a na alergiky a astmatiky čekají perné chvilky. Jak se těmto strašákům vyhnout? Jak se zbavit prachu, plísní či bakterií? Máte několik možností.

Albert nabízí novou funkci! Zjištění původu a chovu kuřat pomocí QR kódu

Lidé moderní doby touží po informacích. Proto není překvapující, že chtějí vědět, co konzumují, jaké je složení potravin či původ masa. Albert na toto volání odpovídá (mimo jiné) QR kódy, které zákazníci najdou na obalu.

Recept na křupavé kuřecí stripsy!

Jste milovníci kuřecích stripsů? Máme tu pro Vás skvělý recept, jak si připravit kuřecí stripsy doma.

Sbírej nálepky a získej celou Lipánkovou partu Mazlíků!

Vyberte si své oblíbence z Lipánkové party Mazlíků, stačí jen sbírat nálepky z dezertů Lipánek! Navíc můžete soutěžit o skvělé ceny.

Řetězec Action má v České republice již 15 obchodů!

Nejoblíbenější evropský řetězec s diskontní zbožím Action nadále expanduje a 7. října uvedl do provozu už patnáctou pobočku v České republice. Nově si tedy můžete zakoupit cenově výhodné zboží v prodejně nákupního centra Eden v Praze, jako v první pobočce tohoto řetězce v hlavním městě. Navštivte Action a nenechte si ujít více než 1500 produktů s cenou do 25 Kč!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.