Yves-rocher I SLEVY AŽ -50 % na více než 200 produktů! Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Magazín

Babiččin bylinkář: 63. Puškvorec obecný

Puškvorci se někdy přezdívá „český ženšen“, a není také divu. Má blahodárné účinky na naše zdraví a jeho sladká vůně mu dodává nádech exotiky. Vyzkoušejte ho tedy i vy!

Babiččin bylinkář: 61. Rozrazil lékařský

Rozrazil lékařský je nenápadná bylinka, která má podle pověstí schopnost vyléčit téměř jakoukoli chorobu. A ačkoli mnozí z nás znají rozrazil z dětství jako všudypřítomnou „bouřku“, o jeho mimořádných léčivých schopnostech ví jen málokdo.

Babiččin bylinkář: 62. Přeslička rolní

Přeslička rolní je starobylá rostlina, kterou generace našich předků využívaly již odpradávna. Blahodárně totiž působí na zdraví ledvin a močových cest. Navíc podporuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů a dodává jim tak pevnost i zdravý vzhled.

Reklama

Trápí vás plíseň v koupelně? Máme TIP, jak se ji jednoduše zbavit!

Plíseň v koupelně je častým problémem v domácnosti, se kterým se setkal skoro každý. Nevíte si rady, jak se ji zbavit? Máme pro Vás několik tipů!

COOP otevírá v České republice první automatickou prodejnu!

Řetězec COOP v únoru otevře první automatickou prodejnu, jejíž provoz nevyžaduje žádný stálý personál. Pobočka tak bude moci být otevřená nonstop bez přítomnosti prodavaček i pokladních. Zákazníci si tedy budou moci pohodlně nakoupit po celý den bez omezení.

Do Nového roku s čistým tělem. Vyzkoušejte detoxikaci organismu pomocí šťáv

Po Vánocích přišel čas na detoxikaci organismu. Nevíte, jak na to? Připravili jsme pro Vás několik detoxikačních plánů s recepty na šťávy. Zregenerujte celý organismus po náročném období!

Kvalitu spánku ovlivňuje i umístění postele

Věděli jste, že umístění postele může ovlivnit kvalitu spánku? Připravili jsme pro Vás několik tipů, jak správně umístit postel, zařídit místnost a snít sladké sny.

Babiččin bylinkář: 60. Oreláník barvířský (Achiote)

Ačkoli není oreláník barvířský v západním světě příliš známou bylinkou, po celá staletí se již využívá v tradiční jihoamerické medicíně. Slouží k léčbě i prevenci mnoha onemocnění a jeho obliba tak v současnosti stále roste.

Novou metodou dokážeme zjistit falešný včelí med

Med patří bezesporu k nejčastěji falšovaným potravinám. Jak tedy poznat ten pravý? Máme několik tipů, jak si kvalitu medu jednoduše ověřit v pohodlí domova.

Pokud chcete být v Novém roce bohatší, uvařte si čočku! Jednoduchý recept čočka na kyselo s vejcem

Říká se, že novoroční čočka nám v následujícím roce přinese peníze. Tento pokrm symbolizuje hojnost. Vyzkoušejte náš recept na čočku na kyselo s vejcem – nosí peníze!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.