Magazín

Soutěžte s pečivem Fit den o 40 hodinek a náramků GARMIN

Postarejte se o svou fyzičku i během léta a sportujte venku na čerstvém vzduchu.

Jaké drinky jsou nejvhodnější v letním období?

Letní sezóna je skutečně tu. Sluníčko pálí, teploty stoupají a žízeň roste. Každý proto zatouží po chvilce osvěžení. Ochladit se můžete v bazénu či u řeky, ve stínu slunečníku, v klimatizovaném sále, ale i osvěžujícím letním drinkem.

Společnost dm drogerie markt investuje do prodejní sítě a rozvíjí koncept on-line prodeje

Nákupní preference spotřebitelů se za pandemie koronaviru zcela proměnily. Zákazníci dm dávají značnou přednost bezpečnému online nákupu z pohodlí domova. I přes změny v nákupním chování spotřebitelů společnost dm stále upevňuje stabilní postavení na trhu.

Reklama

Cirkulární smyčka v praxi. Mattoni recykluje PET „z lahve do lahve“

Výrobci nápojů Mattoni společně s internetovým obchodem Košík.cz se podařilo uzavřít materiálovou smyčku. Už od ledna 2020 testují v pilotním projektu zálohování PET lahví.

Potraviny dál zdražují! Poradíme Vám, jak ušetřit.

Lidé se obávají dalšího růstu cen, jelikož potraviny a alkoholické nápoje loni zdražovaly o 4,5 procenta. Strmý nárůst cen potravin může představovat potíž pro široký okruh lidí. Poradíme Vám, jak ušetřit při nákupu.

Rádi nakupujete v Lidlu? Přijďte se podívat na novou pobočku v Praze – Dejvicích

Oblíbenost obchodního řetězce Lidl neustále roste, proto není divu, že je stále větší poptávka po nových pobočkách. V červnu 2021 Lidl otevřel hned několik nových prodejen. Navštívit tak můžete například Lidl v Bořislavka Centru v Praze – Dejvicích.

Jaké má česnek účinky na zdraví?

Česnek je jednou z prvních rostlin na světě, která byla prohlášena za léčivou. Má příznivé účinky na zdraví člověka a lze ho považovat za účinný imunitní stimulant.

Plánujete v létě cestovat? S Billou můžete stylově!

Léto a období dovolených a prázdnin je konečně tu! Chystáte se někam vycestovat? Po dlouhém covidovém půstu se pravidla rozvolňují a my tak můžeme vyrazit vstříc tuzemským i zahraničním destinacím. Nová věrnostní kampaň řetězce Billa opravdu potěší, protože nám přináší slevu na vysoce odolné a luxusní zavazadla Roncato.

Jak si správně vybrat klimatizaci?

K létu neodmyslitelně patří sluníčko, opalování, relaxování u bazénu a horko. To je sice žádoucí při letních radovánkách, ale při práci či spaní jsou vhodnější nižší teploty. Kouzelná krabička vhánějící do místnosti studený vzduch již není pouze doménou kanceláří a obchodních center, pořídit si klimatizaci můžete i domů.

Máte chuť na vláčnou třešňovou bublaninu? Mrkněte na jednoduchý recept

Sluníčko svítí, rtuť na teploměru stoupá a na koupaliště se vydávají rodiny s dětmi. Ano, tušíte správně, léto je tady a s ním se o slovo hlásí i tradiční sezónní recepty. Mezi ty nejklasičtější bezesporu patří třešňová bublanina.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.