Hodnocení

Aktuální letáky - Zvěrokruh

Omlouváme se, ale pro Zvěrokruh nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Síť kamenných prodejen a e-shop. Nabízíme nejen granule pro psy, granule pro kočky a dalších krmivo, ale i ostatní chovatelské potřeby pro psy, kočky a také pro hlodavce, králíky, ptáky, akvarijní rybičky nebo osazenstvo vašich terárií.

Prodáváme především granule pro psy a granule pro kočky, stejně jako ostatní krmivo pro psy i kočky a konzervy a pamlsky pro vaše zvířecí miláčky. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment chovatelských potřeb nejenom pro psy nebo kočky, ale i pro morče, křečka, pískomila, potkana, myš, osmáka nebo fretku a samozřejmě osazenstvo vašich akvárií a terárií.

 

Pokud hledáte třeba pelíšky pro psy nebo pelíšky pro kočky, jste tu samozřejmě správně. Nejen, že máme v sortimentu širokou škálu značek různých výrobců, ale řadu jich vyrábíme sami pod značkou Samohýl Exclusive. Pod touto značkou nabízíme také vlastní funkční a jiné oblečky pro psy i pro kočky, které si svou kvalitou a užitnými vlastnostmi našli již řadu spokojených zvířecích zákazníků.

 

Uspokojíme vás i s nabídkou doplňků výživy, antiparazitik, ale i cestovního příslušenství, obojků, náhubků a vodítek. V nabídce našich prodejen naleznete také živá zvířata jako je králík, morče, potkan laboratorní nebo osmák degu a ve vybraných prodejnách si můžete vybrat z nabídky ptáků jako jsou andulka, korela nebo zebřička.

Věnujte pozornost nabídce superprémiových granulí pro psa PRO PLAN, prémiových a superprémiových granulí pro psy BRIT a samozřejmě špičkových ultraprémiových granulí Annamaet. Věříme, že vás určitě zaujme také nabídka a krmivo pro kočky: granule PRO PLAN, granule pro kočky Annamaet, krmivo pro kočky Royal Canin a vysoce kvalitní granule a konzervy Canagan.

Protože si velice vážíme všech zákazníků, klademe velký důraz na odbornost našeho personálu, který je vždy schopen poskytnout cenné rady a informace. Naším krédem je „Plníme sny Vašich zvířátek“, a toho se držíme za všech okolností.

V současné době provozujeme v České republice více než 50 prodejen a další připravujeme. Najdete nás nejčastěji v řetězcích Kaufland, Albert, Tesco a ve velkých obchodních centrech jako je Olympia, Nisa nebo Galerie Vaňkovka. Celorepublikovou síť prodejen a e-shop vlastní a provozuje společnost Samohýl group a.s. se sídlem v Lomnici nad Popelkou.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.