Nábytkáři Čech a Moravy

Hodnocení

Aktuální letáky - Nábytkáři Čech a Moravy
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Nábytkáři Čech a Moravy? Nastavte si upozorněníNaše společnost se zabývá velkoobchodní činností prodeje nábytku a svým 15-letým působením se řadí mezi přední společnosti na českém trhu nábytku.

Kolekce našeho nábytku zahrnuje nábytek klasického stylu a neopomíjí také nové módní trendy. Sedací soupravy látkové i kožené, pohovky, psací stoly, skříně, komody, tv stolky, toto je pouze výběr z široké nabídky nábytku, který dodáváme do stále se rozšiřující sítě naší společnosti "Nábytkáři Čech a Moravy". Denně Vás přivítají na více než 130 prodejnách po celé republice, kde si naše zboží můžete zakoupit či objednat.

Kromě stávající nabídky oblíbených modelů neustále doplňujeme sortiment o novinky, které prezentujeme hlavně v našich letákových akcích, do níž se zapojuje většina našich odběratelů.

Proč vybírat právě v naší síti?

Dlouhodobá spolupráce s prověřenými renomovanými výrobci nábytku je zárukou dobré kvality a přijatelných cen, více než 12 000 m2 je zase zárukou včasných dodacích termínů.

Reagujeme na požadavky a potřeby našich klientů a proto spolupracujeme i s předními firmami poskytující prodej na splátky.

Nábytkáři Čech a Moravy - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Nábytkáři Čech a Moravy. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Nábytkáři Čech a Moravy.