Sephora | ZIMNÍ SLEVY až do -70 %

Hodnocení

Aktuální letáky - Nábytkáři Čech a Moravy

Omlouváme se, ale pro Nábytkáři Čech a Moravy nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:

Naše společnost se zabývá velkoobchodní činností prodeje nábytku a svým 15-letým působením se řadí mezi přední společnosti na českém trhu nábytku.

Kolekce našeho nábytku zahrnuje nábytek klasického stylu a neopomíjí také nové módní trendy. Sedací soupravy látkové i kožené, pohovky, psací stoly, skříně, komody, tv stolky, toto je pouze výběr z široké nabídky nábytku, který dodáváme do stále se rozšiřující sítě naší společnosti "Nábytkáři Čech a Moravy". Denně Vás přivítají na více než 130 prodejnách po celé republice, kde si naše zboží můžete zakoupit či objednat.

Kromě stávající nabídky oblíbených modelů neustále doplňujeme sortiment o novinky, které prezentujeme hlavně v našich letákových akcích, do níž se zapojuje většina našich odběratelů.

Proč vybírat právě v naší síti?

Dlouhodobá spolupráce s prověřenými renomovanými výrobci nábytku je zárukou dobré kvality a přijatelných cen, více než 12 000 m2 je zase zárukou včasných dodacích termínů.

Reagujeme na požadavky a potřeby našich klientů a proto spolupracujeme i s předními firmami poskytující prodej na splátky.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.