Druhý skinexpert BY DR.MAX Natur Oil za 0,01Kč

Hodnocení

Aktuální letáky - Hornbach

Hodnocení Hornbach  

Reklama

 

Projektový market Hornbach vydává velké množství katalogů a letáků s aktualitami. Na našich stránkách najdete všechny katalogy Hornbach.

Katalogy jsou zaměřené dle různých témat například na prodej stavebnin, volný čas na zahradě, grilování nebo železářství. Některé katalogy se specializují na prezentaci nabídky obkladů a dlažeb.

Pokud chcete vědět o Hornbach katalogu hned jakmile vyjde, nastavte si upozornění na nový katalog, které vám automaticky přijde do vaší e-mailové schránky.

Síť projektových marketů Hornbach je spolehlivým partnerem pro všechny kutily i profesionály při realizaci projektů v oblasti stavby, dílny a zahrady. Nabízí široký sortiment výrobků od podlahových krytin, přes koupelny, kuchyně až po zahradní potřeby. Zároveň poskytuje poradenství prostřednictvím vysoce kvalifikovaného personálu, přehledně zpracovaných návodů a tematických předváděcích akcí. Výjimečnou kvalitu služeb potvrdily četné nezávislé testy a studie (GFK Incoma, FSC).

Představení společnosti

Hornbach je jedním z největších provozovatelů stavebních a zahradních marketů v Evropě. Mezi další země, ve kterých působí, patří Německo, Rakousko, Nizozemsko, Švýcarsko, Švédsko, Lucembursko a Rumunsko. Rodinná firma s kořeny ve Falcku v jižním Německu byla založena v roce 1877. Díky pionýrským počinům, jako jsou otevření prvního stavebního a zahradního marketu (1968), prvního megamarketu (1980) a prvního stavebního marketu s drive-in (2003), se Hornbach řadí mezi přední inovátory svého oboru.

Filozofie Hornbachu 

V naší společnosti je středem zájmu zákazník, který realizuje své projekty s většími vizemi. Naším nejdůležitějším cílem je takového zákazníka zaujmout. Toho se snažíme dosáhnout pomocí dokonalé souhry třech faktorů – široký výběr, cena a poradenství.  

Zkušenost nám ukázala, že naši zákazníci od nás očekávají nabídku zboží, která dovede přesvědčit jak kvalitou, tak také kvantitou. V našich velkoplošných prodejnách nabízíme výjimečný výběr zboží – a to vždy ve zcela nadprůměrném počtu.  

Kromě nabídky zboží přesvědčí zákazníky i cenová politika, která nám umožnila upevnit si cenové vedení na trhu. Naše orientace na trvale nejnižší ceny místo slevových akcí či výhodných nákupů je známkou naší spolehlivosti. Na tom budujeme vzájemnou důvěru. Hornbach kromě toho zavedl efektivní systém hospodaření se zbožím, který se stal základem pro optimální vytížení našich skladů a nakupování zboží přesně podle aktuální potřeby. To nám umožňuje nabízet zboží našim zákazníkům za ty nejlepší možné ceny. 

Jsme přesvědčeni, že dlouhodobý vztah se zákazníkem navážeme jen díky vysoce kvalitnímu poradenství. Kvalifikace zaměstnanců je tudíž rozhodujícím faktorem pro náš úspěch. Naši zaměstnanci jsou většinou řemeslníci, kteří pro nás představují rozhodující odbornou kvalifikaci. Kromě toho jim ale nabízíme podporu v profesním růstu a pořádáme pro ně specializovaná školení, aby mohli odborně poradit každému zákazníkovi. Zároveň soustavně pracujeme na optimalizaci našich interních postupů.

 


 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.