Dr. Max I AKCE 1+1 navíc! Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Hodnocení

Aktuální letáky - Hornbach

Omlouváme se, ale pro Hornbach nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

Hobby market Hornbach vydává velké množství katalogů a akčních letáků. Na našich stránkách najdete všechny letáky Hornbach.

Letáky jsou zaměřené dle různých témat například na prodej stavebnin, volný čas na zahradě, grilování nebo železáštsví. Některé katalogy se specializují na prezentaci nabídky obkladů a dlažeb.

Pokud chcete vědět o Hornbach letáku na tento týden hned jakmile vyjde, nastavte si upozornění na nový leták, které vám automaticky přijde do vaší e-mailové schránky.

Hornbach je spolehlivým partnerem pro všechny kutily i profesionály při realizaci projektů v oblasti stavby, dílny a zahrady. Nabízí široký sortiment výrobků od podlahových krytin, přes koupelny, kuchyně až po zahradní potřeby. Zároveň poskytuje poradenství prostřednictvím vysoce kvalifikovaného personálu, přehledně zpracovaných návodů a tematických předváděcích akcí. Výjimečnou kvalitu služeb potvrdily četné nezávislé testy a studie (GFK Incoma, FSC). Společenost provozuje 10 prodejen Hornbach v České republice a 3 na Slovensku.

Představení společnosti

Hornbach je jedním z největších provozovatelů stavebních a zahradních marketů v Evropě. Mezi další země, ve kterých působí, patří Německo, Rakousko, Nizozemsko, Švýcarsko, Švédsko, Lucembursko a Rumunsko. Rodinná firma s kořeny ve Falcku v jižním Německu byla založena v roce 1877. Díky pionýrským počinům, jako jsou otevření prvního stavebního a zahradního marketu (1968), prvního megamarketu (1980) a prvního stavebního marketu s drive-in (2003), se Hornbach řadí mezi přední inovátory svého oboru.

Filozofie Hornbachu 

V naší společnosti je středem zájmu zákazník, a sice ten, který realizuje své projekty s většími vizeim. Naším nejdůležitější cílem poté je, takového zákazníka na Hornach upoutat. Toho se snažíme dosáhnout pomocí dokonalé souhry třech faktorů. výběru, ceny a poradenství.  

Zkušenost nám ukázala, že naši zákazníci od nás očekávají nabídku zboží, která dovede přesvědčit jak kvalitou, tak také kvantitou. A naše prodejny pro stavbu a zahradu jsou přesně koncipovány na splnění takového očekávání. V našich velkoplošných prodejnách nabízíme vyjímečný výběr zboží - a to vždy ve zcela nadrpůměrném počtu.  

Kromě nabíeky zboží přesvědčí naše zákazníky i naše cenová politika, která nám umožnila upevnit si cenové vedení na trhu. Naše orientace na trvale nejnižší ceny namísto slevových akcí či výhodných nákupů je známkou naší spolehlivosti. Na tom budujeme vzájemnou důvěru. Hornbach kromě toho zavedl efektivní systém hospodaření se zbožím, který se stal základem pro optimální vytížení našich skladů a nakupování zboží přesně podle aktuální potřeby. To nám umožňuje nabízet zboží našim zákazníkům za ty nejlepší možné ceny. 

Jsme toho přesvědčení: Dlouhodobý vztah s naším zákazníkem navažeme jen díky vysoce kvalitnímu poradenstvi. Kvalifikace našich zaměstnanců je tudíž rozhodujícím faktorem pro náš úspěch. Naši zaměstnanci jsou většinou řemeslníci, kteří pro nás představjí rozhodující odbornou kvalifikaci. Kromě toho ale našim zaměstnancům nabízíme podporu v profesním růstu a pořádáme pro ně odborná školení, aby mohli kvalifikovaně a odborně poradit každému zákazníkovi. Zároveň k tomu soustavně pracujeme na optimalizaci našich interních postupů. Takto získaný čas využívají naši zaměstnanci pro ještě intenzivnější poradenství pro naše zákazníky. A vy to dokážete ocenit, ostatně dobrá čísla mluví sama za sebe. 

Podívejte se na aktuální leták Hornbach

Prohlédněte si také slovenské letáky Hornbach


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.