Hornbach

Hodnocení

Aktuální letáky - Hornbach
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Hornbach? Nastavte si upozorněníHobby market Hornbach vydává velké množství katalogů a akčních letáků. Na našich stránkách najdete všechny letáky Hornbach.

Letáky jsou zaměřené dle různých témat například na prodej stavebnin, volný čas na zahradě, grilování nebo železáštsví. Některé katalogy se specializují na prezentaci nabídky obkladů a dlažeb.

Pokud chcete vědět o Hornbach letáku na tento týden hned jakmile vyjde, nastavte si upozornění na nový leták, které vám automaticky přijde do vaší e-mailové schránky.

Hornbach je spolehlivým partnerem pro všechny kutily i profesionály při realizaci projektů v oblasti stavby, dílny a zahrady. Nabízí široký sortiment výrobků od podlahových krytin, přes koupelny, kuchyně až po zahradní potřeby. Zároveň poskytuje poradenství prostřednictvím vysoce kvalifikovaného personálu, přehledně zpracovaných návodů a tematických předváděcích akcí. Výjimečnou kvalitu služeb potvrdily četné nezávislé testy a studie (GFK Incoma, FSC). Společenost provozuje 10 prodejen Hornbach v České republice a 3 na Slovensku.

Představení společnosti

Hornbach je jedním z největších provozovatelů stavebních a zahradních marketů v Evropě. Mezi další země, ve kterých působí, patří Německo, Rakousko, Nizozemsko, Švýcarsko, Švédsko, Lucembursko a Rumunsko. Rodinná firma s kořeny ve Falcku v jižním Německu byla založena v roce 1877. Díky pionýrským počinům, jako jsou otevření prvního stavebního a zahradního marketu (1968), prvního megamarketu (1980) a prvního stavebního marketu s drive-in (2003), se Hornbach řadí mezi přední inovátory svého oboru. 

Podívejte se na aktuální leták Hornbach

Hornbach - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Hornbach. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Hornbach.