Vaše poloha:

Aktuální letáky - Electro World

Electro World slevy Electro World prodejny

Reklama

Electro World je dceřinou společností slovenské firmy NAY, a.s. a řadí se mezi největší tuzemské multikanálové prodejce elektroniky a elektrospotřebičů. Ročně u nás nakupují miliony spokojených zákazníků. Naší předností je špičkový zákaznický servis, který nabízíme v 19 kamenných velkoprodejnách napříč celou Českou republikou. Zákazníkům je k dispozici odborný personál, vždy připravený poradit nebo doporučit vhodné příslušenství či služby. 

Úspěšně také provozujeme velkou internetovou prodejnu s ještě širší nabídkou zboží, než lze najít v našich kamenných prodejnách

Leták Electro World vychází jednou měsíčně, většinou první čtvrtek v měsíci. 

Letáková nabídka je platná ve všech prodejnách i v e-shopu (není-li uvedeno jinak). Najdete v ní novinky čerstvě uvedené na trh i akční ceny spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a dalšího příslušenství. Stejně tak s naším letákem neminete časově omezené splátky bez navýšení, sezónní a výprodejové akce či víkendové slevy na vybrané produkty. 

Aby Vám neunikla žádná atraktivní nabídka, doporučujeme přihlásit se k odběru našeho letáku. Do e-mailové schránky Vám bude doručena elektronická forma letáku ihned po jeho zveřejnění na stránkách AkcniCeny.cz.

Věrnostní karta Electro World

Pokud u nás rádi nakupujete, určitě se vyplatí pořídit si Věrnostní kartu. Držitelé naší Věrnostní karty se mohou těšit na nadstandardní balíček výhod a benefitů. Kartu lze snadno zřídit v kterékoliv z našich prodejen. Preferujete-li online nakupování, je možné zřídit si virtuální Věrnostní kartu, kterou lze kdykoliv přeměnit na reálnou plastovou kartu. Obě formy Věrnostní karty poskytují stejné výhody.

A na jaké výhody se s Věrnostní kartou můžete těšit? 

  • Věrnostní ceny s výhodnou slevou - vybrané produkty si u nás můžete zakoupit s výraznými slevami.
  • Reklamace z pohodlí domova - ušetří čas i námahu s řešením reklamace velkých spotřebičů. A nemusíte hledat ani účtenku. Stačí zavolat infolinku +420 210 326 000, kde  s Vámi vše potřebné dohodneme a následně výrobek vyzvedneme. 
  • Procento zpět na Věrnostní účet - jedno procento z hodnoty každého nákupu se promění v bod, který má hodnotu 1 Kč a Vy pak tuto slevu můžete použít na další nákup.
  • Okamžitá výměna zboží do 1 000 Kč – reklamace produktů v ceně do 1 000 Kč vyřešíme okamžitě a zdarma, bez nutnosti čekání 30 dnů na vyřízení reklamace (do 24 měsíců od zakoupení produktu).
  • Výměna nebo vrácení nevhodného produktu do 14 dnů bez udání důvodu. Produkt musí být plně funkční, nepoužitý a v původním balení.                                                           
  • Elektronická archivace účtenek – nemusíte si dělat starost s archivací účtenky.                    

V případě reklamace stačí předložit Věrnostní kartu a my se o vše postaráme. 

Stav Vašich bodů na kartě, můžete snadno ověřit online na svém e-shopovém profilu, v prodejně i na infolince.