Electro World

Hodnocení

Aktuální letáky - Electro World
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Electro World? Nastavte si upozorněníAktuální leták Electro World tento týden vychází ve čtvrtek. Platnost letáků je obvykle týdenní - od čtvrtka do středy dalšího týdne.

Akční leták Electro World platí vždy pro všechny prodejny, kterých je v České republice 18. Najdete v něm akční ceny mobilů, notebooků, televizí, domácích spotřebičů a dalšího příslušenství.

Abyste nepřišli o elektroniku za skvělé ceny, doporučujeme přihlásit se k odběru nového letáku. Do e-mailové schránky vám dorazí nový leták Electro World okamžitě, jakmile ho zveřejníme na stránkách AkcniCeny.cz.

Společnost Electro World, s.r.o.  je jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na tuzemský trh vstoupila v roce 2002, kdy byla otevřena první moderní, velkoplošná prodejna, v nákupní galerii Metropole Zličín v Praze.

V následujcích letech si prodejny Electro World postupně vytvořil nejen silnou strategickou pozici na trhu ale především si vybudoval i důvěru široké veřejnosti. Ročně u nás nakupují miliony spokojených zákazníků. Zaměření na špičkový zákaznický servis a služby je naším hlavním cílem i naší předností, což potvrzuje i titul Obchodník roku v kategorii elektro, který letos Electro World obdržel již po sedmé, v jedenáctileté historii této ankety.

Electro World je dceřinou společností slovenské firmy NAY, a.s. a v současnosti tak zákazníci mohou využít služeb celkem 18 velkoprodejen Electro World v České republice a 35 prodejen Nay Elektrodom na Slovensku. Úspěšně také provozujeme v obou zemích velké internetové prodejny, s ještě širší nabídkou zboží, než lze najít na našich kamenných prodejnách. 

Pro dosažení dokonalých služeb a výhod pro zákazníky fungují oba prodejní kanály jako harmonický celek. Zákazník tedy např. může pro svou objednávku, realizovanou z pohodlí domova přes internetový portál, použít nejbližší prodejnu jako rychlé a operativní výdejní místo. Na prodejnách je zároveň k dispozici odborný personál, vždy připravený poradit nebo doporučit další příslušenství či služby, které tak mohou umocnit efekt využití zakoupeného produktu. Nabídku atraktivních a mnohdy i unikátních služeb pro zákazníky neustále rozšiřujeme.

Zákaznická linka klientského centra Electro World poskytuje volajícím kvalitní poradenské služby a také nabízí možnost si vybrané zboží přes toto centrum i rezervovat nebo přímo objednat.  Samozřejmostí je i aktivní komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí.

Podívejte se také na akční leták Electro World, kde najdete elektroniku v akci.  

Electro World - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Electro World. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Electro World.