Electro World

Hodnocení

Aktuální letáky - Electro World

Hodnocení Electro World  

Aktuální leták Electro World tento týden vychází ve čtvrtek. Platnost letáků je obvykle týdenní - od čtvrtka do středy dalšího týdne.

Akční leták Electro World platí vždy pro všechny prodejny, kterých je v České republice 18. Najdete v něm akční ceny mobilů, notebooků, televizí, domácích spotřebičů a dalšího příslušenství.

Abyste nepřišli o elektroniku za skvělé ceny, doporučujeme přihlásit se k odběru nového letáku. Do e-mailové schránky vám dorazí nový leták Electro World okamžitě, jakmile ho zveřejníme na stránkách AkcniCeny.cz.

Společnost Electro World, s.r.o.  je jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na tuzemský trh vstoupila v roce 2002, kdy byla otevřena první moderní, velkoplošná prodejna, v nákupní galerii Metropole Zličín v Praze.

V následujcích letech si prodejny Electro World postupně vytvořil nejen silnou strategickou pozici na trhu ale především si vybudoval i důvěru široké veřejnosti. Ročně u nás nakupují miliony spokojených zákazníků. Zaměření na špičkový zákaznický servis a služby je naším hlavním cílem i naší předností, což potvrzuje i titul Obchodník roku v kategorii elektro, který letos Electro World obdržel již po sedmé, v jedenáctileté historii této ankety.

Electro World je dceřinou společností slovenské firmy NAY, a.s. a v současnosti tak zákazníci mohou využít služeb celkem 18 velkoprodejen Electro World v České republice a 35 prodejen Nay Elektrodom na Slovensku. Úspěšně také provozujeme v obou zemích velké internetové prodejny, s ještě širší nabídkou zboží, než lze najít na našich kamenných prodejnách. 

Pro dosažení dokonalých služeb a výhod pro zákazníky fungují oba prodejní kanály jako harmonický celek. Zákazník tedy např. může pro svou objednávku, realizovanou z pohodlí domova přes internetový portál, použít nejbližší prodejnu jako rychlé a operativní výdejní místo. Na prodejnách je zároveň k dispozici odborný personál, vždy připravený poradit nebo doporučit další příslušenství či služby, které tak mohou umocnit efekt využití zakoupeného produktu. Nabídku atraktivních a mnohdy i unikátních služeb pro zákazníky neustále rozšiřujeme.

Zákaznická linka klientského centra Electro World poskytuje volajícím kvalitní poradenské služby a také nabízí možnost si vybrané zboží přes toto centrum i rezervovat nebo přímo objednat.  Samozřejmostí je i aktivní komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí.

Podívejte se také na akční leták Electro World, kde najdete elektroniku v akci.  

 

Věrnostní karta Electro Word

Majitelem Věrnostní karty Electro Word se můžete stát buď na prodejně nebo z pohodlí domova. Pokud se rozhodnete zajít pro svou kartu a prodejnu, obsluha Vám ji vydá na počkání, naproti tomu registrací z domova získáte kartu pouze virtuální a při nákupu si musíte pamatovat její číslo. Pokud Vám toto nevyhovuje, obsluha Vám virtuální kartu vymění za plastovou.


Výhody věrnostní karty:
•    Reklamace z pohodlí domova Vám ušetří nejen čas, ale i námahu s řešením reklamace velkých spotřebičů. Nemusíte dokonce hledat ani účtenku! Stačí zavolat infolinku +420 210 326 000 a budete potřebovat číslo Vaší Věrnostní karty, identifikaci výrobku (model a sériové číslo), datum nákupu a popis závady.
•    Jedno procento z hodnoty každého nákupu se promění v bod, který má hodnotu 1 Kč a vy pak tuto slevu můžete použít na další nákup.
•    Okamžitá výměna zboží do 1 000 Kč ZDARMA (do 24 měsíců od zakoupení produktu)
•    Výměna nevhodného produktu do 14 dnů bez udání důvodu. Produkt však musí být plně funkční a nepoužitý a v původním balení.
•    Elektronická archivace účtenek

Pokud Vás bude zajímat stav Vašich bodů na kartě, můžete si ho ověřit hned třemi způsoby: na prodejně, na infolince nebo on-line na svém e-shopovém profilu.
 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.