Portmonka I Získejte slevové kupóny na nákupy OnaDnes! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Hodnocení

Aktuální letáky - Metropole Zličín

Omlouváme se, ale pro Metropole Zličín nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Metropole Zličín je oblíbené nákupní centrum na západním okraji Prahy s atraktivní nabídkou obchodů světových značek a širokou škálou služeb, o jehož správu se stará společnost Unibail-Rodamco-Westfield, přední globální developer a provozovatel nákupních destinací.

Obchodní centrum Metropole Zličín ročně přivítá miliony návštěvníků, kteří se sem rádi vracejí nejen za nákupy a pohodovou atmosférou, ale také za zábavou a skvělými zážitky, jako je návštěva multikina, dětského koutku, food courtu nebo některé z našich tematických akcí. Ty připravujeme v průběhu celého roku a jejich náplň je lákavá jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.  

Nadstandardní výhody si pak mohou užít návštěvníci, kteří se přihlásí do věrnostního programu Metropole Zličín. Čekají je VIP nabídky, služby, exkluzivní slevy nebo třeba dárek k narozeninám.

Návštěvní řád centra

Společně s celým týmem správy centra děláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně. Na oplátku budeme rádi, když se při návštěvě centra budete držet návštěvního řádu a jeho dodatků.

Přejeme vám příjemnou návštěvu.

Tým Metropole Zličín

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.