Magazín Akční Ceny I Recept na křupavé kuřecí stripsy!

Hodnocení

Aktuální letáky - Orfa Nábytek

Hodnocení Orfa Nábytek  

Reklama
Slovo majitele

Více než 20 let jsme u toho, když si zařizujete své bydlení, restaurace, hotely, školy a jiné prostory občanské vybavenosti. Navrhujeme vhodné řešení přímo Vám na míru a následně tyto projekty realizujeme.

Baví nás stále hledat nové zboží a rozšiřovat naše služby. Často cestujeme po světě, nakupujeme pro Vás zajímavé zboží po kontejnérech a jednáme s největšími výrobci nábytku a koberců v Evropě. To vše pro to, abyste u nás mohli najít to, co jinde ne.

Vždy jsme těžili ze zázemí rodinné firmy, ať už ve vztahu k vlastním zaměstnancům firmy, tak při jednání s našimi obchodními partnery. Dnes stavíme na zkušenostech a dobrém jménu. V blízké budoucnosti pro Vás připravujeme další rozvoj a zkvalitnění našich služeb.

Chceme být místem, kam chodíte nejen nakupovat, ale také plnit si sny o krásném bydlení. 

Firma ORFA Nábytek v součastnosti diponuje 5 velkými kamennými obchody, vlastními sklady a vlastní dopravou.

Našim sortimentem jsme schopni vybavit jakýkoliv interiér od koberců a PVC přes nábytek, kuchyně, sedačky a ložnice až po drobné úložné prostory a bytové doplňky.

Samozřejmostí je u nás zajištění pokládky všech podlahových krytin, realizace 3D návrhů kuchyní, doprava zboží až k Vašim dveřím a montáž na přání.

Specializujeme se na moderní a funkční design pro mladé a rodiny s dětmi, přesto u nás najdete také luxusní zboží a rozhodně si vyberou i příznivci specifických stylů.

Mimo kompletní sortiment nábytku a kuchyňského studia Black Red White u nás najdete zástupce pečlivě vybraných světových i domácích výrobců nábytku a koberců i dodavatelů dalšího bytového zařízení. To vše pod záštitou firmy Orfa Nábytek.

1. Poskytujeme kvalitní zboží a komplexní služby

2. Co slíbíme, to splníme

3. Máme vždy tolik času, kolik právě potřebujete

4. Jsme víc než jen prodejci, realizujeme Váš životní prostor


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.