CASARREDO

Hodnocení

Aktuální letáky - CASARREDO
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták CASARREDO? Nastavte si upozorněníVelkoobchod s interiérovým nábytkem renomovaných evropských značek. Působíme na českém trhu od roku 2007. Postupně se dynamicky a úspěšně rozvíjíme po celém území České republiky a Slovenské republiky. Zastupujeme několik významných evropských i světových výrobců nábytku. Nábytek zprostředkováváme dalším prodejcům nábytku z celé České republiky, a to za výhodných podmínek a s naší kompletní marketingovou a logistickou podporou. 

Co nabízíme jako velkoobchod nábytku? 

Náš velkoobchod se specializuje na bytový nábytek se zaměřením na nejnovější trendy v interiérovém nábytku - sedací soupravy, obývací stěny, kuchyně, postele, ložnice, dětský nábytek, koupelnový nábytek, systémový bytový nábytek a další bytové doplňky. Tento nábytek můžete zakoupit v síti prodejen našich partnerských prodejen. Jsme výhradními dodavateli několika vyhlášených evropských výrobců nábytku a jeho zprostředkovateli na území Česka. Koncoví zákazníci tak díky nám nakupují kvalitní nábytek v akčních i množstevních slevách, s možností nákupu na splátky a s rychlou dopravou po celé republice.

 

Jaké výhody poskytujeme prodejcům našeho nábytku? 

Kompletní podpora asistenčního týmu, pravidelné katalogy a letáky ZDARMA a další marketingová výpomoc,

Snadný a rychlý přístup k aktualizovaným údajům o dostupnosti a cenách nábytku skrze XML feed

Garance výhradního zastoupení v regionu pro pravidelně spolupracující prodejce,

Široké portfolio moderního nábytku, aktuální nabídka na www.komfort-nabytek.cz.

 

Letákové akce s výhodnými cenami pro Vás připravujeme každý měsíc. Širší nabídku naleznete v našem katalogu CASARREDO.

Neváhejte si přijít prohlédnout a nakoupit nábytek k naším partnerům po celé České republice. 

CASARREDO - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží CASARREDO. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny CASARREDO.