Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - CASARREDO

Hodnocení CASARREDO  

Reklama

Velkoobchod s interiérovým nábytkem renomovaných evropských značek. Působíme na českém trhu od roku 2007. Postupně se dynamicky a úspěšně rozvíjíme po celém území České republiky a Slovenské republiky. Zastupujeme několik významných evropských i světových výrobců nábytku. Nábytek zprostředkováváme dalším prodejcům nábytku z celé České republiky, a to za výhodných podmínek a s naší kompletní marketingovou a logistickou podporou. 

Co nabízíme jako velkoobchod nábytku? 

Náš velkoobchod se specializuje na bytový nábytek se zaměřením na nejnovější trendy v interiérovém nábytku - sedací soupravy, obývací stěny, kuchyně, postele, ložnice, dětský nábytek, koupelnový nábytek, systémový bytový nábytek a další bytové doplňky. Tento nábytek můžete zakoupit v síti prodejen našich partnerských prodejen. Jsme výhradními dodavateli několika vyhlášených evropských výrobců nábytku a jeho zprostředkovateli na území Česka. Koncoví zákazníci tak díky nám nakupují kvalitní nábytek v akčních i množstevních slevách, s možností nákupu na splátky a s rychlou dopravou po celé republice.

 

Jaké výhody poskytujeme prodejcům našeho nábytku? 

Kompletní podpora asistenčního týmu, pravidelné katalogy a letáky ZDARMA a další marketingová výpomoc,

Snadný a rychlý přístup k aktualizovaným údajům o dostupnosti a cenách nábytku skrze XML feed

Garance výhradního zastoupení v regionu pro pravidelně spolupracující prodejce,

Široké portfolio moderního nábytku, aktuální nabídka na www.komfort-nabytek.cz.

 

Letákové akce s výhodnými cenami pro Vás připravujeme každý měsíc. Širší nabídku naleznete v našem katalogu CASARREDO.

Neváhejte si přijít prohlédnout a nakoupit nábytek k naším partnerům po celé České republice. 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.