Hodnocení

Aktuální letáky - Takko Fashion

Omlouváme se, ale pro Takko Fashion nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Takko aktuální leták tento týden vychází vždy s novou kolekcí obchodního řetězce s módou a doplňky Takko Fashion.

V letáku najdete akční ceny na dámské, pánské a dětské oblečení a obuv.

Leták Takko vychází nepravidelně, abyste tedy věděli, že už můžete nakupovat oblečení za skvělé ceny, doporučujeme nastavit si upozornění na nový leták. Jak to funguje? Vyplníte e-mailovou adresu a my vám pošleme e-mail s informací, že nový leták je na světě.

Více než 30 let se Takko řadí k nejúspěšnějším prodejcům módy v Evropě. S více než 1.800 filiálkami má Takko Fashion své zastoupení v 17 zemích Evropy.  

Pokud si čas od času rádi dopřejete nový kousek oblečení, ať už mluvíme o extravagantní, elegantní nebo ležérně sportovní módě, nemusíte sahat hluboko do kapsy. Takko Fashion nabízí oblečení pro celou rodinu za skvělé ceny.

U nás najdete vždy něco nového: od jedinečných kousků oblečení až po perfektně sladěné modely. To se nám daří díky neustálým dodávkám nového zboží do prodejen a pravidelným obměnám jednotlivých módních kolekcí. Dbáme na to, aby naše kolekce byly vždy aktuální a měly vysokou kvalitu.  

Náš sortiment není zaměřen pouze na dámský a pánský, ale i na teenagery a naše nejmenší. Jednotlivé kolekce jsou doplněny bohatou nabídkou doplňků a spodního prádla. Naše kolekce se skládají výhradně z vlastních značek, které zaručují vysoký stupeň módnosti a jsou zároveň velmi nositelné.

Prohlédněte si také slovenské letáky Takko fashion


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.