Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Druhý skinexpert BY DR.MAX Natur Oil za 0,01Kč

Hodnocení

Aktuální letáky - Šlak

Hodnocení Šlak  

Reklama

VO Drogerie Čechy s.r.o., které sdružuje 11 nezávislých velkoobchodů drogerie, už více než 10 let zajišťuje ve spolupráci s většinou význačných výrobců drogistického sortimentu, působících na českém trhu, akční nabídku pro nezávislé drogerie v letácích Šlak a Šlak mini, pro více než 100 maloobchodních prodejen.

Proč neobvyklý název Šlak, protože pod logem je doplněn textem „ to Vás trefí.“

Tím máme na mysli naší akční cenovou nabídku na prezentované výrobky v letácích, která je srovnatelná s ostatními prodejci shodného sortimentu, včetně řetězců.

Naší snahou je společně s prodejnami, které leták realizují, umožnit klidný nákup bez cestování v místě bydliště za dobré ceny.

Najdete zde prostředky na mytí nádobí, prací prášky i gely známých značek za ty nejlepší ceny jako například Lanza, Rex či Woolite. V nabídce jsou také čistící prostředky Cif, Ajax, Bref, Duck, Mefisto,…. Dále také plenky a dětská kosmetika, produkty dámské hygieny, toaletní papír a kapesníky Tento, Linteo, Big Soft a další. Zajímají vás zejména produkty týkající se péče o tělo a pleť? I to v drogerii Šlak najdete! Různé druhy tělových mlék, hydratačních sprchových gelů, pleťových denních i nočních krémů, široké spektrum šampónu, kondicionérů a dalších produktů pro krásné tělo. Drogerie Šlak samozřejmě myslí i na oblast zubní hygieny, a proto zde naleznete různé druhy zubních kartáčků, zubních past, zubních nití či ústních vod. Nabídka je opravdu široká!

 

Partnery sítě prodejen Šlak jsou Miléne, WC NET, Linteo, Larrin, Odol, Big soft, Druchema, Madel, Tento, Jelen, Alpa, Bella, Frosch, Mika, Tatrachema, Spontex a další. 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.