Letáky Šlak

Omlouváme se, ale pro Šlak nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Drogerie, parfumerie a zdraví, například:Nastavte si upozornění na nový leták Šlak


VO Drogerie Čechy s.r.o., které sdružuje 11 nezávislých velkoobchodů drogerie, už více než 10 let zajišťuje ve spolupráci s většinou význačných výrobců drogistického sortimentu, působících na českém trhu, akční nabídku pro nezávislé drogerie v letácích Šlak a Šlak mini, pro více než 100 maloobchodních prodejen.

Proč neobvyklý název Šlak, protože pod logem je doplněn textem „ to Vás trefí.“

Tím máme na mysli naší akční cenovou nabídku na prezentované výrobky v letácích, která je srovnatelná s ostatními prodejci shodného sortimentu, včetně řetězců.

Naší snahou je společně s prodejnami, které leták realizují, umožnit klidný nákup bez cestování v místě bydliště za dobré ceny.

Najdete zde prostředky na mytí nádobí, prací prášky i gely známých značek za ty nejlepší ceny jako například Lanza, Rex či Woolite. V nabídce jsou také čistící prostředky Cif, Ajax, Bref, Duck, Mefisto,…. Dále také plenky a dětská kosmetika, produkty dámské hygieny, toaletní papír a kapesníky Tento, Linteo, Big Soft a další. Zajímají vás zejména produkty týkající se péče o tělo a pleť? I to v drogerii Šlak najdete! Různé druhy tělových mlék, hydratačních sprchových gelů, pleťových denních i nočních krémů, široké spektrum šampónu, kondicionérů a dalších produktů pro krásné tělo. Drogerie Šlak samozřejmě myslí i na oblast zubní hygieny, a proto zde naleznete různé druhy zubních kartáčků, zubních past, zubních nití či ústních vod. Nabídka je opravdu široká!

 

Partnery sítě prodejen Šlak jsou Miléne, WC NET, Linteo, Larrin, Odol, Big soft, Druchema, Madel, Tento, Jelen, Alpa, Bella, Frosch, Mika, Tatrachema, Spontex a další.