Reklama

Váš oblíbený obchod (dříve Action) přichází s novou, moderní značkou Kitos! 

Společnost Kitos byla založena roku 2010 jako dceřiná společnost velkoobchodu UTC, jehož hlavní aktivitou je distribuce kuchyňského náčiní a domácích potřeb. Společnost UTC, spol. s r.o. dosáhla za více než 25 let působnosti na českém trhu významného postavení v segmentu kuchyňských a domácích potřeb. Řadí se mezi 3 nejvýznamnější společnosti ve svém oboru na českém trhu.
Náš sortiment čítá více než 5.000 různých produktů především nepotravinářského typu, který dodáváme ve vysoké kvalitě, avšak za příznivé ceny. Kombinace široké a neustále se měnící nabídky výrobků, příjemného nákupního prostředí a přátelských zaměstnanců činí ze společnosti Kitos jedinečný maloobchodní řetězec.  

Výrobky k dostání na stále stejných místech - kamenných prodejnách (dříve prodejny action) a na www.utc.cz

Značka se mění, Vaše oblíbené obchody zůstávají. Stále nové výrobky za výhodné ceny.  

Kitos nabízí vše pro vaření, krájení, pečení, stolování, nápoje, uskladnění, úklid, žehlení a sušení, koupelnu, vše pro děti, oslavy a svíčky a taky pro dům a zahradu. 

PROČ KITOS?

Kitos pochází z finského slova kiitos, které česky znamená děkuji. Velice si vážíme všech našich zákazníků a máme radost z každé návštěvy.
Kitos je poděkováním za každý nákup a příslibem, že stále pracujeme na nových cestách, jak naše zákazníky hýčkat a těšit.

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou pro nás prioritou. Dbáme proto na vysokou kvalitu zákaznického servisu, neustále aktuální a atraktivní sortiment výrobků a různé zajímavé akce, díky kterým si těšíme vysoké loajalitě zákazníků. Snažíme se, aby návštěva našich obchodů byla pro spotřebitele zážitkem, díky kterému se k nám rádi vrátí.

Děkujeme, že Vás máme! Kitos!