Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - ZEMAN maso-uzeniny

Hodnocení ZEMAN maso-uzeniny  

Reklama

ZEMAN maso-uzeniny – vaše české řeznictví

Řeznické prodejny ZEMAN maso - uzeniny nabízí sortiment čerstvého a vyzrálého masa, uzenin, lahůdek a specialit z teplého pultu. 

Vůbec první prodejna, která položila základ vzniku celé společnosti, byla otevřena v roce 1991 v Plzni. Díky dobrému jménu a významnému postavení na trhu, které si společnost velmi rychle vybudovala, v současné době provozuje řeznické prodejny téměř skrze celou Českou republiku. 

„Abychom našim zákazníkům mohli dopřát každý den kvalitní a žádaný sortiment, disponujeme svou mateřskou výrobou v Příbrami, kde se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí. Výroba v Příbrami je specifická svým propracovaným systémem zpracování čerstvého masa z blízkých farem. Je zde zajištěn celkový proces zpracování jatečního kusu (porážka, bourání, výroba, logistika). Zákazník si tak může zakoupit denně čerstvé maso na kterékoliv jemu nebližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Prioritou je zajistit pro naše zákazníky co nejvíce čerstvého českého masa a výrobků z něj, a to s důrazem na kvalitu.“

S řeznictvím ZEMAN maso-uzeniny si můžete snadno naplánovat týdenní menu a i ušetřit. Například z vepřové plece připravíte chutnou omáčku nebo domácí tlačenku. Se šťavnatou krkovičkou rozpálíte gril a s voňavými špekáčky neuděláte ostudu jak při táboráku, tak například s pečenými na černém pivě. A pokud nemáte času nazbyt, můžete si v úseku teplého pultu (Bistro ZEMAN) zakoupit například pečené kuřecí čtvrtky, pečenou sekanou, teplou polévku a jiné.  Vše Vám rádi zabalí s sebou domů.  


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.