Yves-rocher I SLEVY AŽ -50 % na více než 200 produktů! Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Hodnocení

Aktuální letáky - Filson Store

Hodnocení Filson Store  

Reklama
Historie společnosti Filson

Společnost Filson s.r.o. vznikla na počátku devadesátých let jako specializovaný velkoobchod a distributor kompletního sortimentu autodoplňků. Od samotného počátku jsme se začali prosazovat zejména kvalitou a rozsahem nabízeného sortimentu, jakož to i kvalitou nabízených služeb. V době, kdy český trh zaplavily levné a nekvalitní výrobky z Asie, byla společnost Filson jedním z prvních distributorů nabízejících produkty zejména evropské provenience.

Významným mezníkem v historii společnosti se stal rok 1994 kdy jsme úspěšně nastartovali spolupráci s čerpacími stanicemi a posléze i s obchodními řetězci, neboť oba tyto prodejní kanály jsou naší prodejní páteří dodnes. Krátce po příchodu nového milénia jsme zásadně rozšířili náš obchodní tým za účelem expanze naší distribuce do prodejních řetězců a zároveň k rozšíření nabídky zákaznických služeb. Zároveň jsme posílili svojí pozici lídra na českém trhu a vzhledem k pozitivnímu rozvoji na Slovensku jsme uvedli v činnost pobočku Filson-Slovenská republika.

K jednomu z nejzásadnějších a nejvýraznějších milníků v historii naší společnosti došlo v roce 2011, kdy jsme zrealizovali akvizici výrobního závodu Hekra v Opavě a ve velmi krátké době zprovoznili technologické linky na výrobu vlastních výrobků v segmentu autokosmetiky, provozních kapalin a motorových olejů. Tímto krokem získala společnost Filson potřebné portfolio vlastních produktů,které nám otevřelo cestu k výraznému posílení našich pozic v renomovaných prodejních řetězcích a v neposlední řadě umožnilo dynamický rozvoj exportních aktivit.

V současné době patří do portfolia našich významných odběratelů společnosti jako KAUFLAND , TESCO, LIDL, AHOLD, PENNY, BILLA, BAUHAUS, COOP. Během posledních let společnost Filson věnuje velkou pozornost krokům, které podnikáme s cílem k upevnění si pozice jedničky na českém trhu a k rozvoji našich značek v měřítku evropského formátu. JSME RYZE ČESKÁ FIRMA S ČESKÝM KAPITÁLEM A ČESKÝM SRDCEM. Nespoléháme se na dotace z evropské unie, ale opíráme se o schopnosti našich zaměstnanců, kvalitu našich výrobků a v neposlední řadě o precizní zákaznický servis.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.