Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Hodnocení

Aktuální letáky - s.Oliver

Omlouváme se, ale pro s.Oliver nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Oděvní společnost s.Oliver byla založena v roce 1969 v Německu ve městě Wurzburg. Tehdy se ještě maloobchodní prodejna jmenovala sir Oliver. Zanedlouho se společnost přejmenovala na s.Oliver. Naleznete zde především streetovou módu pro muže, ženy i děti. Skupina s.Oliver je jedním z největších módních podniků v Evropě zabývajících se módou a životním stylem. Od roku 1997 existují i licence pro řadu parfémů, obuvi, brýlí, šperků, hodinek, deštníků, ponožek a interiérového textilu. Díky tomu se systém společnosti s.Oliver mohl stát jedním z předních formátů prodeje módy na náročných evropských trzích. Pod tuto společnost celkově spadá 80 obchodů s vlastním vedením, 330 obchodů vedených společně s partnery a její produkty představuje také 2 600 obchodů s módou a 1 700 stánků. Prodejny se nachází především v zemích Beneluxu, Švýcarsku, Česku, Slovensku a Polsku. Partnerem firmy je například i zpěvačka Anastacia, která propagovala pro s. Oliver vlastní kolekci. Prodejny s.Oliver nabízejí především oblečení, ale i obuv. Velmi populární jsou kozačky s. Oliver, bundy či kabelky s.Oliver.

Prohlédněte si také slovenské letáky s.Oliver


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.