Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Hodnocení

Aktuální letáky - Rock point

Omlouváme se, ale pro Rock point nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Společnost ROCK POINT a.s. vznikla roku 2005, přejmenováním společnosti ALPINUS CZ.
ROCK POINT a.s. je nyní jednou z největších obchodní sítí v České Republice v oblasti outdooru.

Vše začalo v roce 1997, kdy byla otevřena prodejna Himal sport v Nuselské ulici v Praze 4.
V roce 1998 začala spolupráce se značkou Alpinus. Firma se následně přejmenovala na Alpinus CZ a koncem roku 1998 otevřela druhý obchod v Praze.
V roce 2000 firma otevřela první obchod v obchodním centru - Praha Letňany.
První Outdoor Centrum - Praha, Na Perštýně - předznamenalo začátek nové obchodní strategie, bylo to v roce 2004.
Rok 2005 byl ve znamení přejmenování firmy na Rock Point a.s.

V ČR nyní vlastníme 21 vlastních prodejen. Deset z nich je umístěno přímo v hlavním městě Praze, ostatní jsou v dalších větších městech - Ostrava, Olomouc, Brno, Hradec Králové a Liberec.

Všechny prodejny ROCK POINT jsou umístěny převážně v obchodních centrech s vysokou návštěvností nebo v jiných atraktivních lokalitách v centrech měst. Většina je otevřená 7 dní v týdnu.

Speciální místo mezi prodejnami zaujímají Outdoor Centra, která nabízejí největší výběr našich produktů. V současné době máme otevřeno již sedm Outdoor Center - Perštýn, Poříčí, Letňany, Pankrác v Praze, Masarykova v Brně, Futurum a Poštovní v Ostravě, kde je také otevřen Outlet.

Provozujeme monobrandové prodejny Keen Concept Store. V současnosti máme dvě prodejny této vyjímečné značky. První vznikla v Praze 3 v Paláci Flora a druhá v Ostravě v OC Futurum.

Další speciální prodejnou je Outlet Radotín, kde naleznete výhodné ceny a možnost nakoupit produkty z nových kolekcí hned po jejich výběru. Dále zde nabízíme expresní řešení reklamací námi zastupovaných značek.

Všechny naše prodejny jsou moderně zařízené a vybavené s odborně vyškoleným personálem pro podávání profesionálních rad a informací.

Již několik let doplňuje nabídku našich služeb i půjčovna kvalitního a ověřeného outdoorového vybavení. Půjčovnu naleznete v 10 našich prodejnách.

Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky. Doufáme, že si v prodejnách ROCK POINT vyberete vše, co potřebujete a že Vám tyto výrobky budou dlouho sloužit.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.