BILLA I Nakup s Edenred card a získej 100 Kč cashback!

Inzerujte na serveru AkcniCeny.cz

Oslovte prostřednictvím portálu AkcniCeny.cz velmi zajímavou cílovou skupinu - přes 1 milion uživatelů měsíčně, kteří se v okamžiku návštěvy rozhodují co a kde nakoupí. 


Kdo jsme

AkcniCeny.cz je služba pro uživatele, kteří chtějí mít přehled o nových letácích řetězců, ve kterých nakupují, a kteří chtějí vědět, kdy, kde a za kolik je jejich oblíbený produkt v akci.  


Co děláme

Prezentujeme letáky všech hypermarketů, supermarketů a dalších obchodníků z odvětví elektroniky, nábytku, hobby, sportu, sportovního vybavení a mnoho dalších na portálech AkcniCeny.cz, Zlacnene.sk a iLetaky.cz.


Co prezentujeme


Proč u nás inzerovat

Nabízíme Vám možnost efektivně oslovit koncové spotřebitele v okamžiku, kdy plánují své nákupy.

  • Maloobchodní řetězec - seznámíme s Vašimi letákovými akcemi lidi, kteří s nimi chtějí být seznámeni - proto náš server navštěvují
  • Výrobce rychloobrátkového zboží - umožníme Vám cíleně oslovit zákazníky těch maloobchodních řetězců, které patří mezi Vaše největší odběratele. Velmi efektivně podpoříme Vaše produkty, které jsou součástí letákových akcí
  • Výrobce elektroniky, výpočetní techniky, nebo bílého zboží - umožníme Vám cíleně oslovit ty spotřebitele, kteří u nás hledají nabídky relevantních kategorií zboží (např. TV/VIDEO, VELKÉ DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE, ...) nebo zákazníky relevantních maloobchodních řetězců(např. Electro World, OKAY, ...).
  • Poskytovatel finančních služeb - seznámíme s Vaším finančním produktem všechny naše uživatele nebo např. pouze ty, kteří plánují nákup zboží vyšší pořizovací hodnoty.
  • Pořádáte spotřebitelskou soutěž - zapojíme do Vaší soutěže tisíce lidí. Více jak 16.000 fandů spotřebitelských soutěží si u nás aktivovalo soutěžní účet. Pravidelně tyto lidi prostřednictvím našich soutěží přivádíme na stránky našich klientů, kde si sami vyhledávají klienty požadované informace - o jejich spotřebitelských soutěžích, o aktuálních nabídkách.


Kontaktujte nás


Strašáková Michaela
Obchodní ředitelka
e-mail: michaela.strasakova@mafra.cz
tel: +420 725 729 200


Petr Petřík

Inzerce letáků
e-mail: petr.petrik@mafra.cz
tel: +420 739 632 480 

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.