Aktuální letáky - kika

Aktuální akční letáky kika

Reklama

Fakta


    * kika patří k vedoucím obchodníkům s nábytkem v Evropě
    * Společnost kika je ve 100% vlastnictví rodiny Koch
    * kika expanduje do středoevropských a východoevropských zemí
    * kika vystupuje jako poskytovatel franšízy
    * kika určuje aktuální trendy

Dlouholetý úspěch

Rudolf Leiner starší koupil v roce 1910 závod Leiner Stammhaus a tím položil základy úspěšné historie. V roce 1973 otevřel Dr. Herbert Koch, zeť Rudolfa Leinera ml. a současný hlavní společník, první obchodní dům kika. Nová koncepce slibovala úspěch, jelikož sledovala tehdejší trend, kdy si zákazníci mohli svůj nábytek sami odvézt a složit. Na odvoz velkého nábytku bylo možné si výhodně pronajmout vozidlo a tím ušetřit náklady na přepravu. Tato koncepce „Cash and Carry“ byla v Rakousku přelomová a setkala se s maximálním úspěchem. Díky tomu pak prodejny kika začaly fungovat na principu "vše pod jednou střechou“ a tak zde zákazníci naleznou vše od levného zboží až po velmi kvalitní značkové zboží a mohou využít doplňkových servisních služeb.

kika expanze

Od založení firmy bylo na rakouském trhu otevřeno již 32 obchodních domů. Od roku 2000 kika pokračuje mezinárodní expanzí, jejíž těžiště nyní leží ve středoevropských a východoevropských trzích. V současné době má kika 6 obchodních domů v Maďarsku, 7 v České republice, 2 na Slovensku, 3 v Chorvatsku a 1 v Rumunsku a 1 v Srbsku.
kika má před sebou slibnou budoucnost! Díky hospodářskému a politickému vývoji ve střední a východní Evropě a rozšíření Evropské unie zaznamenává skupina kika neustálý růst. kika vyvinula koncepci, která se upravuje dle požadavků spotřebitelů v cílových zemích: „Krásné bydlení a individuální design – nábytek a bytové doplňky pro každého.“ Nabídka je přizpůsobována, vytvářejí se nová pracovní místa a místní výrobci se stávají dodavateli kika. Při výběru místa pro nové obchodní domy jsou upřednostňovány velké nákupní zóny. Stavební práce jsou prováděny ve spolupráci s místními firmami.

Franšíza společnosti kika

Mezinárodní přítomnost podniku je stále znatelnější. Úspěšná koncepce společnosti kika se prosazuje celosvětově s pomocí franšízy. Logistický řetězec přitom zaručuje stálé zásobování zbrusu novým nábytkem a bytovými doplňky z celého světa.

V Rusku pokračuje expanze kika rychlým tempem a po obchodních domech v Moskvě, Samaře, Krasnodaru a Rostovu na Donu, je plánované nové otevření obchodních domů v roce 2011 v Rusku. Další rok je plánované i otevření v Moskvě. Otevření prvního obchodního domu s nábytkem kika v Izraeli, v Netanya severně od Tel Avivu, bylo v září velkolepě oslaveno, plánování pro další expanzi pokračuje.

Bydlení pro každého

Ve více než 69 obchodních domech kika/Leiner zákazníci naleznou sortiment čítající více než 50.000 druhů zboží od praktických doplňků až po komplexní řešení bydlení ve stylu hightech. Motto „vše po ruce“ znamená kompletní servis, který mimo jiné zahrnuje plánování, vyměřování, dodávku, montáž a odběr starého nábytku.

Faktor úspěchu - zaměstnanci

Spokojenost zákazníků v neposlední řadě zajišťuje přibližně 7.700 zaměstnanců. Jejich všestranný vývoj a šance pro kariérní růst umožňují mnohá školení a další vzdělávání. Vedle nákupu, prodeje, marketingu a logistiky poskytují naši zaměstnanci profesionální poradenství, aby byla nabídka upravena vždy dle přání zákazníka. Maximální servis činí ze společnosti kika spolehlivého partnera pro všechny zákazníky.

Firma, která udává aktuální trendy

Produkt manažeři společnosti kika se účastní všech významných veletrhů a sledují nejnovější trendy bydlení a designu, aby je mohli nabídnout zákazníkům v našich obchodních domech. Velmi oblíbené jsou katalogy a letáky kika

Logistické středisko St. Pölten

Na skladovací ploše o výměře téměř 100.000 m² a s 30.000 regálovými místy se realizují sny našich zákazníků za pomoci nejmodernějšího metod a technologií. Měsíčně se vyexpeduje zboží o průměrném objemu 41.000 m³.