Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Tescoma

Hodnocení Tescoma  

Reklama

Společnost TESCOMA s.r.o. se sídlem ve Zlíně si trvale udržuje přední pozici na světovém trhu výrobců kuchyňských potřeb.

Jsme česká firma bez zahraniční kapitálové účasti. Předmětem našeho podnikání je zejména vývoj, výzkum, design a následně prodej značkových kuchyňských potřeb.

Sídlem společnosti Tescoma je město Zlín, průmyslové centrum s dlouholetou podnikatelskou tradicí rozvíjenou od první poloviny 20. století světově proslulou obuvnickou firmou Baťa.

Od svého vzniku v roce 1992 zůstáváme věrní těmto původním zásadám:

1.    Nabízet široký sortiment výrobků prvotřídní kvality za příznivé ceny.
2.    Uplatňovat a rozvíjet vlastní vývoj a originální design kuchyňských potřeb.
3.    Propagovat obchodní značku a dobré jméno České republiky ve světě.

Sortiment Tescoma obsahuje více než 2000 výrobků pro domácí kuchyně i gastronomii, přípravu, vaření, stolování a prezentaci pokrmů. Jsme jedničkou na českém i slovenském trhu. V zahraničí máme několik výrobních center, dále logistických a správních středisek. Naše výrobky nakoupíte ve více než 100 zemích po celém světě. 

Prodejny Tescoma

Dlouhodobé úspěšné působení značky Tescoma na světových trzích stojí na těchto základech:

•    zabýváme se výzkumem a vývojem
•    vytváříme originální design
•    používáme prvotřídní kvalitu materiálů a dbáme na dokonalé zpracování výrobků
•    nabízíme mimořádně širokou a ucelenou nabídku kuchyňských potřeb

Tescoma Club

Získáte body, kterými si zlevníte příští nákup

Všechny výrobky mají přiřazenu bodovou hodnotu. Každým nákupem tak získáváte věrnostní body, které se vám sčítají na bodovém kontu. Hodnota jednoho bodu je 1 Kč. Tyto body uplatníte jako slevu při svém dalším nákupu ve Značkovém eshopu TESCOMA.

Za pouhou 1 Kč získáte hodnotné dárky

Pokud nakoupíte zboží za více než 1 000 Kč, můžete si za 1 Kč vybrat některou z mnoha značkových odměn, a to už při svém prvním nákupu. Čím vyšší bude hodnota vašeho nákupu, tím hodnotnější dárek za korunu získáte.

Akční slevy a výhodné nabídky jen pro vás

Pro členy TESCOMA Clubu pravidelně připravujeme speciální slevové akce a nabídky na míru. Získáte tak mnohem více péče než běžní zákazníci a k tomu ušetříte své peníze. Nechte si proto posílat informační emaily, ať máte jistotu, že vám žádná akce neunikne.

Náleží vám dvojnásobná lhůta na vrácení zboží

Registrovaní členové TESCOMA Clubu mohou využít prodlouženou lhůtu na vrácení zboží. Pokud nejste z nějakého důvodu spokojeni s naším produktem, můžete ho nepoškozený a v původním obalu bez udání důvodu vrátit do 30 dnů ode dne převzetí. Oproti běžné zákonné lhůtě 14 dnů tak na své rozhodnutí získáváte celé dva týdny navíc!

Nakupujete rychleji

Členové TESCOMA Clubu mají nakupování mnohem jednodušší. Veškeré kontaktní údaje zůstávají uloženy v systému a není je třeba při každém dalším nákupu znovu vyplňovat a kontrolovat.

Hlídáme naskladnění položek za vás

Občas se stane, že je některý produkt pro velký zájem právě vyprodaný. Stačí si však vybranou položku vložit do Seznamu hlídaných položek a my vám dáme vědět hned, jakmile produkt znovu naskladníme. 

Více na www.tescoma.cz či můžete navštívit náš e-shop http://eshop.tescoma.cz

Leták Tescoma a katalog Tescoma vám přináší přehled o sortimentu i akční nabídky. 

Prohlédněte si také slovenské letáky Tescoma


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.