Albert | 2x více neporazitelných akcí týdne v Albert letáku Albert | Neporazitelné akce týdne

Hodnocení

Aktuální letáky - PharmaPoint

Hodnocení PharmaPoint  

Reklama
pharmapoint.cz

Program PharmaPoint aktuálně sdružuje přes 200 lékáren, které najdete ve všech regionech České republiky. Svou lékárnu poznáte podle označení naším logem na výloze, případně si ji můžete vyhledat na mapě na www.pharmapoint.cz, a to včetně aktuálně platného letáku a dalších údajů o lékárně. Prostřednictvím těchto internetových stránek nabízíme a poskytujeme široké veřejnosti také řadu aktualit, informací, zajímavostí a rad, které jsou spojeny s naším zdravím, životním stylem, celkovou péčí o naše tělo a životosprávou.  Na stránkách nechybí ani poradna pro Vaše dotazy, týkající se této problematiky. 
PharmaPoint představuje synonymum pro přehlednou oficínu se širokým sortimentem, profesionální služby, odborné poradenství a  neposlední řadě i pravidelné nabídky přípravků za zajímavé akční ceny. 

Lékárny PharmaPoint Vám dále nabízejí:
  • široký sortiment léčiv, doplňků stravy, dermokosmetiky a dalších přípravků
  • osobní přístup založený na úctě k tradičním hodnotám farmacie
  • odbornost postavenou na neustálém profesionálním rozvoji díky kontinuálnímu vzdělávání
  • poradenství a další doplňkové služby 
  • pravidelné akční nabídky a letákové akce za atraktivní ceny
Od nás odejdete spokojeni s tím, pro co jste si přišli.

Zdraví o krok blíž

VĚRNOSTNÍ PROGRAM LÉKÁREN PHARMAPOINT PRO ZÁKAZNÍKY

Věrnostní program PharmaPoint s podnázvem Zdraví o krok blíž je určen pro všechny zákazníky lékáren PharmaPoint, které jsou zapojeny do tohoto zákaznického věrnostního programu (dále jen „Věrnostní program“). Členové Věrnostního programu získávají výhody, které vycházejí vstříc jejich individuálním potřebám.

S VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM PHARMAPOINT ZÍSKÁTE:

  • sledování Vašich lékových interakcí (vzájemné působení léků a doplňků stravy)
  • za každý nákup volně prodejného sortimentu se na Vaši věrnostní kartu načtou 2 % z hodnoty nákupu, přičemž za připsanou procentní hodnotu nákupu Vám náleží stejný počet bodů,
  • body můžete využít při platbě volně prodejného sortimentu dle Vašeho výběru při dalším nákupu, a to v jakékoliv lékárně PharmaPoint zapojené do Věrnostního programu. Není-li určeno jinak, připadá na každý 1 nasbíraný bod sleva v hodnotě 1,- Kč
  • výhodnější ceny na vybrané produkty
  • propojení Vaší věrnostní karty a Vašich blízkých v rámci Účtu rodiny umožňuje efektivní hospodaření se získanými body a také sledování případných lékových interakcí u celé rodiny
 

Zdraví o krok blíž

Pokud se chcete stát členem věrnostního programu Zdraví o krok blíž, je potřeba na jedné z poboček PharmaPoint vyplnit a podepsat písemný registrační formulář spolu s pracovníkem lékárny, který Vám ihned vydá novou, platnou kartičku.
 
S věrnostním programem Zdraví o krok blíž získáte:
•    Sledování Vašich lékových interakcí a odborné poradenství. V každé lékárně PharmaPoint vám bezplatně poradí ohledně rizik, které plynou z kombinování různých léků.
•    Za každý nákup volně prodejného sortimentu se vám na kartičku načtou 2 % bodů hodnoty nákupu. Body pak můžete využít pří nákupu volně prodejného sortimentu. Na 1 nabíraný body náleží sleva 1,- Kč.
•    Výhodnější ceny na širokou nabídku vybraných produktů.
•    Propojení Vaší věrnostní kartičky spolu s dalšími členy Vaší rodiny v rámci Účtu rodiny.
•    Speciální slevové kupony na produkty. Na e-mailu Vám budou zasílány speciální slevové kupony, které můžete uplatnit tištěné, ale i v elektronické podobě.
 
Pozor! Body nelze získat ani uplatnit na tyto produkty: léky, které jsou, byť jen částečně hrazené z veřejného zdravotního pojištění, počáteční kojeneckou výživu a sortiment, u kterého to není dovoleno právními předpisy
 
 

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.