OBI

Hodnocení

Aktuální letáky - OBI
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták OBI? Nastavte si upozorněníAktuální leták OBI najdete vždy na našich stránkách první den jeho platnosti. Leták OBI platí vždy 12 dní a to od středy do následující neděle.

letáku OBI najdete vše, co správný kutil potřebuje, zahradní nábytek, bazény, rostliny a semena, zahradní techniku nebo barvy, laky a stavebniny. Za měsíc si můžete prolistovat až dva akční letáky se sezónním zbožím v akci.

Nechcete každý den kontrolovat AkcniCeny.cz, jestli už vyšel OBI leták na tento týden? Nastavte si automatické upozornění a my vám pošleme e-mail s novým letákem.

OBI je vedoucím představitelem německých a evropských marketů se stavebními potřebami a potřebami pro kutily. V Německu provozuje v současné době franšízová firma OBI 341 prodejen. K tomu je třeba připočítat dalších 236 prodejen OBI v dalších zemích.

Expanze OBI se v následujících letech soustředí na Evropu. Cílem je dosáhnout vedoucího postavení na trhu. Hlavní roli v expanzní politice budou napříště hrát především Rusko, Polsko, Česká republika, Itálie a Švýcarsko, které představují potenciální růstový faktor. K dnešnímu dni je OBI zastoupena ve třinácti středoevropských a východoevropských zemích. Cílem je být jedničkou na trhu ve všech zemích, kde OBI působí.

Prodejní plochy se od otevření první prodejny OBI v roce 1970 (nákupní centrum Alstertal, Hamburg-Poppenbüttel) rozšířily z původních 870 m2 na dnešních více než 15 000 m2. Průměrná velikost prodejní plochy pak činí 7 000 m2. Celková prodejní plocha činila v obchodním roce 2009 3,8 mil. m2.

V České republice se pak dle průzkumu „DO-IT-YOURSELF 2010“ agentury INCOMA GfK s.r.o. zveřejněného v červenci 2010 uvádí, že v oblasti potřeb pro řemeslníky, kutily a zahrádkáře, označované anglickou zkratkou DIY (Do It Yourself – udělej si sám), je OBI místem nejčastějších nákupů zákazníků (23 %). Spontánní znalost značky OBI v České republice dosáhla dle tohoto výzkumu 69 % a podpořená znalost značky dokonce 98 %.

Aktuální nabídku OBI Vám nabízí OBI katalog nebo OBI leták.

OBI - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží OBI. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny OBI.