Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny

Hodnocení

Aktuální letáky - OBI

Omlouváme se, ale pro OBI nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

Aktuální leták OBI najdete vždy na našich stránkách první den jeho platnosti. Leták OBI platí vždy 12 dní a to od středy do následující neděle.

letáku OBI najdete vše, co správný kutil potřebuje, zahradní nábytek, bazény, rostliny a semena, zahradní techniku nebo barvy, laky a stavebniny. Za měsíc si můžete prolistovat až dva akční letáky se sezónním zbožím v akci.

Nechcete každý den kontrolovat AkcniCeny.cz, jestli už vyšel OBI leták na tento týden? Nastavte si automatické upozornění a my vám pošleme e-mail s novým letákem.

OBI je vedoucím představitelem německých a evropských marketů se stavebními potřebami a potřebami pro kutily. V Německu provozuje v současné době franšízová firma OBI 341 prodejen. K tomu je třeba připočítat dalších 236 prodejen OBI v dalších zemích.

Expanze OBI se v následujících letech soustředí na Evropu. Cílem je dosáhnout vedoucího postavení na trhu. Hlavní roli v expanzní politice budou napříště hrát především Rusko, Polsko, Česká republika, Itálie a Švýcarsko, které představují potenciální růstový faktor. K dnešnímu dni je OBI zastoupena ve třinácti středoevropských a východoevropských zemích. Cílem je být jedničkou na trhu ve všech zemích, kde OBI působí.

Prodejní plochy se od otevření první prodejny OBI v roce 1970 (nákupní centrum Alstertal, Hamburg-Poppenbüttel) rozšířily z původních 870 m2 na dnešních více než 15 000 m2. Průměrná velikost prodejní plochy pak činí 7 000 m2. Celková prodejní plocha činila v obchodním roce 2009 3,8 mil. m2.

V České republice se pak dle průzkumu „DO-IT-YOURSELF 2010“ agentury INCOMA GfK s.r.o. zveřejněného v červenci 2010 uvádí, že v oblasti potřeb pro řemeslníky, kutily a zahrádkáře, označované anglickou zkratkou DIY (Do It Yourself – udělej si sám), je OBI místem nejčastějších nákupů zákazníků (23 %). Spontánní znalost značky OBI v České republice dosáhla dle tohoto výzkumu 69 % a podpořená znalost značky dokonce 98 %.

Aktuální nabídku OBI Vám nabízí OBI katalog nebo OBI leták.

 

Věrnostní karta OBI 

Aby zákazník získal věrnostní kartu OBI, musí splňovat jedno z následujících kritérií: provést jednorázový nákup minimálně za 5000 Kč nebo mít platný živnostenský list, stavební povolení nebo hypoteční smlouvu.


Zařídit si Věrnostní kartu OBI můžete na každé prodejně OBI.


Ti, kteří splňují jednu z výše uvedených podmínek a předloží kartu při nákupu se mohou těšit na okamžitou slevu v kterékoli prodejně OBI v České republice. Výše slevy závisí na objemu nákupu zákazníka za posledních 12 měsíců podle následující tabulky:

sleva 3% platí pro roční obrat od 20 000 Kč do 80 000 Kč

sleva 5% platí pro roční obrat od 80 001 Kč do 250 000 Kč

sleva 10% platí pro roční obrat nad 250 000 Kč


Držitelé Věrnostní karty OBI nezískají pouze slevu na každý nákup, čekají je také mimořádné akce, exkluzivní nabídky, poradenství, informace, prodloužená záruka vrácení zboží na 60 dní a dopravu zboží zdarma při nákupu nad 5000 Kč do vzdálenosti 30 km a do hmotnosti 1000 kg.
 

Prohlédněte si také slovenské letáky OBI


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.