Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Akce a slevy: Vejce

Vybrat řetězec:
Reklama

Vejce je jeden z nejkvalitnějších zdrojů bílkovin, proto tvoří nedílnou součást jídelníčku kulturistů, sportovců anebo i lidí, kteří dbají o své zdraví. Každá správná kuchařka si nedokáže vaření a pečení bez vajec představit. Vejce jsou k dostání ve velikosti S (nejmenší), M a L (největší) a podle kvality se dělí na třídu 1, 2 a 3, přičemž 3 jsou vejce od nosnic z klecí, 2 od nosnic na podestýlce a 1 od nosnic z volného chovu. Vejce můžeme konzumovat samostatně, například vařená či míchaná. Dále se přidávají do nejrůznějších pokrmů, jako jsou těstoviny nebo saláty a také jsou jednou z hlavních součástí většiny těst, spolu s moukou, máslem, cukrem nebo droždím.

Největší výběr vajec v akci najdete na AkcniCeny.cz.

Nejčastěji vyhledáváte vejce lidl, tesco vejce, vejce albert, vejce akce, araukana vejce cena, vejce z volného chovu cena, globus vejce, vejce m akce, vejce kaufland, levná vejce, vejce tesco, albert vejce, pštrosí vejce cena, vejce penny, husí vejce, vejce v akci tesco, vejce globus, lidl vejce, kachní vejce, křepelčí vejce, křepelčí vejce cena, lidl vejce xxl, vejce cena, vejce sleva, kaufland vejce, bio vejce cena, vejce v akci, fabergého vejce cena, akce vejce, pštrosí vejce, cena vejce, bio vejce.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.