KiK

Hodnocení

Aktuální letáky - KiK
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták KiK? Nastavte si upozorněníPokud toužíte po levném nakupování a velkém výběru, určitě navštivte některou z prodejen KiK. Úspěšný řetězec maloobchodních prodejen KiK odstartoval svoji úspěšnou kariéru v roce 1994 v Düsseldorfu – Gerresheim. Myšlenka textilního diskontu se velmi rychle ujala a v současnosti je textilní diskont v Top Ten největších provozovatelů německého maloobchodu a provozuje  3 200 poboček v Evropě, z toho 2 600 v samotném Německu. Cílem společnosti je dosáhnout počtu 4 000 filiálek v Evropě.


I když se prodejny KiK prezentují především jako diskonty s textilem, nalezneme tu mnohem obsáhlejší nabídku. Sortiment textilu je doplněn o Non-Food zboží. Zakoupit zde můžete například dárkové předměty, domácí textil, doplňky a psací potřeby. Pokud se chystáte na výzdobu domácnosti před Velikonocemi, Vánocemi, Halloween či jiným tematickým svátkem, určitě zde naleznete nejen inspiraci, ale i spoustu užitečných kousků. Velký důraz je kladen nejen na příznivou cenu, ale i kvalitu zboží. Zboží KiK je pravidelně kontrolováno a než se dostane do prodeje, je podrobeno několika zkušebním testům.


Abyste během nakupování co nejvíce ušetřili, určitě si nenechte ujít akční leták KiK, na jehož stránkách naleznete nejen nejnovější akce KiK a přehled akčního zboží KiK, ale i spoustu inspirace.


Pokud netušíte, kde se nachází nejbližší prodejna KiK, můžete využít přehledný vyhledávač filiálek na webu společnosti KiK.


Společnost KiK myslí nejen na vaše spokojené nakupování, ale i na pomoc méně šťastným, a proto se angažuje i v charitativních projektech světového měřítka. Aktuálně KiK podporuje vzdělávání a zdravotnictví v Bangladéši. Cílem je trvalé zlepšení životních a pracovních podmínek tamního obyvatelstva.

 

 

KiK - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží KiK. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny KiK.